Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretnem hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnem hogy egy nő ujjaza vagy dugja a popsim, ahhoz mennyire kell bizalmi kapcsolat? F 40

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam esèlytelen az ilyen pasi. Nem tudok férfikènt nèzni rà.
2020. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

#1-es az baj, hogy kicsit tudatlan vagy, a szexuális kultúrád pedig nem nagyon van.

És csak hogy értsd, ez pont olyan mint ha azt mondanám, hogy nem tekintem nőnek aki nem tud elmenni hüvelyben.

Ez egy butaság.

Nő: csikló és hűvely, Férfi: Makk-rövidfék és prosztata.

S mint utóbbi dolog sajnos a férfi fenekén keresztül közelíthető meg...

Szóval ha egy férfi szereti a prosztatamasszázst az elég nagy szexuális kultúrával rendelkezik, ettől még nem meleg, és még csak a biszexualitást sem "kapja el".

2020. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kezdjetek tantra vagy erotikus masszázzsal foglalkozni; ott elég hamar előjön a prosztata masszázs. Természetes része.
2020. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 csak a csikló és a hüvely annyiba különbözik hogy nem a szärba turkálsz. Számomra sem lenne férfi, engem dugja akné én őket. Én vagyok a nő, nem ő. Az hogy ő mit élvez és mit nem az nem rám tartozik, nekem nem kéne, másnak lehet igen. Plusz a férfi mindenképp el tud menni ha a péniszét ingerlik, szóval nagyon rossz hasonlatot hoztál fel.
2020. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
dugjanak ne én őket*
2020. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha valaki szereti, ha a s**gében matarásznak, az magas sex kultúrával rendelkezik... Aztaaaa. NEm is tudtam,
2020. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
🎶A játék akkor élvezet,ha piszkálják a végbeled🎶
2020. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Érten, szóval szarban túrkalni egyenlő a magas szexuàlis kultúràval.

Az ilyen pasikból lesznek később azok az apukàk akik titokban a nèpligetbe jàrnak hogy a magas kultura jegyèben segbedugasssk magukat vagy leszopjanak egy drogos prostit.

2020. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért ahhoz nem kell bizalmi kapcsolat, hogy "normál" módon dugj egy nővel? Na látod :) pont annyira kell, amennyire te úgy érzed. Van akivel már első alkalommal olyan a hullámhossz hogy meg tudsz nyílni, mással meg 15 után sem lesz. Ezt érezni kell, ennek nincs képlete.
2020. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

#8-as:

Ekkora badarságot még nem nagyon hallottam!

Én 44 éves apuka vagyok, és nem járok sehova, senkihez, prostikhoz pedig végképp nem.

És igen, néha a nejem szeret prosztata masszázst alkalmazni, hozzáteszem az Ő kérésére, Őt is izgatja.

Nem ellenkeztem, kellőképpen körül lett járva, utána lett olvasva, meg lett tanulva, és alkalmazva... hmmmm

És bizony teljesen más prosztata masszázs közben elmenni.

Képzeld, amikor análisan szeretkezünk, és popóba szexelem a feleségemet, akkor sem szarban tocsogok, szoktunk megfelelően, higiénikusan olyankor tisztálkodni.

Viszont látom neked már elég nagy a rálátásod az ilyen prostikra... egészségedre :D

2020. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!