Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panther777 kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy szeretek egy nap alatt több külön pasival lefeküdni? Nem izgat a többes, csak az ha egymás után vannak külön. Eddig 4 volt a legtöbb amit sikerült összeszervezni. Mások is szeretnek hasonlókat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez sem igaz....
2020. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igen!😀 Hol vannak az ilyen ribizlik?👀😃 Hany eves vagy?
2020. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszene egy ilyen csaj, ha gondolod írj! 30/F
2020. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki pl. hetente váltogatja a partnereit, még el tudom képzelni, de ebben, amit írsz, nem tudom, mi lehet a jó.
2020. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak néha csinálom, nem mindig, és az izgat ha a pasik nem tudnak róla, egyik pasi nem tud a másikról, így nem keresek itt :)
2020. ápr. 28. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

jól van Atika

nemrég írtál privit azt írtad Attilának hívnak:D gyökér:D

2020. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül.

De a kérdésedből húgy tűnik, hogy sunyi módon csinálod. Az én partnereim, tudják, hogy ez csak szexkapcsolat és tudják, hogy másokkal is együtt vagyok, sőt én is tudom róluk.

2020. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 StevenUp ***** válasza:
100%
Szépet álmodtál fiam
2020. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Személyesen eddig három ilyen nőt volt szerencsém ismerni, egyiknél harmadik, másik kettőnél negyedik voltam. Egyikük sem szerette egyszerre (grupit).
2020. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!