Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttatok, vagy hallottatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok, vagy hallottatok már szexelni egy lányt, akivel ti is lefeküdtetek volna, ha benne van a lány?

Figyelt kérdés

Mi és hogy történt?

Nem buktatok le, hogy látjátok, vagy halljátok?

Szexeltetek valaha azzal a lánnyal?

Kort és nemet is írjatok.


2020. ápr. 29. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a koliban volt 1-2 lány akit szívesen... s mivel papírból voltak az ajtók/falak lehetett hallani ha valaki "akciózik". Volt akivel volt utána szex, volt akivel nem - ez van, el kell fogadni ha nem jön mindig minden össze.
2020. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen

szomszéd szobában lévő lány tetszett és hallottam hogy mennyire keményen dugják

végül sikerült nekem is lefeküdni vele


22/F

2020. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt, a lakótársam a csajával rozzantra qrták az ágyuk. Nem történt semmi a csajjal, de párszor "véletlenül" megmutatta az intim részeit...
2020. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Volt, 23F. Egykori lakótársamat a csajával rengeteget hallgattam, papírból voltak a falak kb. Volt hogy én is rárántottam miközben hallgattam. Egyszer átjött a csaj a lakótársam keresve, de mondtam hogy most hétvégére nincs a városban, hazautazott (egyetemisták voltunk). A csaj bulizni akart volna, úgyh elmentünk mi ketten bulizni aznap este. Logikusan az én ágyamban ért véget az este, végre nem csak hallgathattam a nyögéseit de okoztam is. Utána azon a hétvégén még kétszer egymásnak estünk, de több nem volt és nem is beszéltónk utána róla, aztán pedig a lakótárssal csinálta tovább mintha semmi sem történt volna. Amikor kiköltöztem még együtt voltak.
2020. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Volt, hogy meglestem és nem tudta, aztán összejött. Később is meglestem, de arról többnyire már tudott.
2020. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Hallottam már párszor, hogy a szomszéd csajt dugták, elég hangosan nyögdécselt a leányzó ^^ Később a csaj szakított a párjával, elkezdtünk dumálgatni és egyszer úgy alakult, hogy meg is dugtam.
2020. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Lakótársam volt. De nem láttam, csak hallottam. Olyan volt, mintha a pokol legmélyebb lettem volna.
2020. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédomat láttam szexelni a barátjával. Én is nagyon adnék egy menetet a szomszéd lánnyal.
2021. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!