Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ezért ki van akadva rám a párom, vagy túl reagálja?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören most a szexuális életünkrol lesz szó, úgyhogy csak jártas emberek kommenteljenek légyszi, de azon belül bármilyen meglátást szívesen veszek! A karantén miatt elkezdtem edzeni itthon, van pár súlyzó, illetve alap gyakorlatok, de már több helyen olvastam és elismert kutatók alapján ha nem élvez el sokaig a férfi, akkor javul a teljesítménye edzés téren. Éppen ezért az elmúlt másfél hétben egyszer sem kezdeményeztem szexet, és mikor párom kezdte mindig leállítottam. Eleinte kicsit húzta a száját de úgy tűnt megérti, mostanra teljesen ki van borulva és olynsoakt vágott hozzám hogy neki több kell és hogy majd a haverjaimat fogja áthivni mikor nem vagyok otthon stb... Nekem ez nagyon rosszul esett, de úgyis tudom hogy nem hívna senkit, mert karantén van és mindig otthon vagyok, csak el van keseredve.

Szóval a lényeg, mit gondoltok, jogos hogy megvonom nem csak magamtól, de tőle is a szexet? Ha igazán a parom lenne akkor támogatná hogy elérjem az álom fizikumom, amihez szükséges a maximum teljesítmény.

Voltatok már hasonló helyzetben?



2020. ápr. 29. 15:52
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy 23F és 19L

Valamit előtte napi 2 szex volt , azóta már lassan 2 hete van ez a napi és heti 0

2020. ápr. 29. 15:53
 2/42 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szimplán hülye vagy.
2020. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Kérlek fejtsd ki, egyébként köszi a választ
2020. ápr. 29. 15:54
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Minek neked barátnő?
2020. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg elég szomorú, hogy ezt te előrébb helyezed, mint az együttlétet, mint őt. Neki van igaza. Ha jól akarsz teljesíteni, akkor adj bele mindent, de ne az ő kárára. Ez egy rohadt önző dolog tőled, pláne, hogy még ki is számítod azt, hogy mit tehet így és mit nem.
2020. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontosabb az edzés mint a szex akkor jobban jár ha áthívja a haverjaid.
2020. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

#4

Szeretjük egymást és jól kijövünk már 3 éve!

#5

Ez nem önzőseh egyáltalán, mivel én magamtól is megvonom a jót , nem csak tőle. Elhiheted én se élvezem ezt az állapotot, de még pár hétig vagy hónapig szükség van rá egy felsőbb jó érdekében, ami életem fizikuma lesz

2020. ápr. 29. 15:58
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem baszogatott eddig az alakod miatt, akkor önző vagy. Annak kéne örülnie hogy eltűnt a szex az életetekből hogy te elégedetlen nézegethesd magad a tükörben?
2020. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Buktad. Majd levarrja valamelyik cimbid.

Sőt, már meg is történhetett.

2020. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

#6

Biztos nem gondolta komolyan, már régóta együtt vagyunk, és ez olyan, hogy ahogy erősödők én is, úgy erősödik a kapcsolatunk is ezzel!

2020. ápr. 29. 16:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!