Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, ha nem megy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem megy a spermalenyelès pedig szeretnèm?

Figyelt kérdés
Egyèbkènt jól megvagyok a párommal minden tèren,ès szexuálisan is.Nem undorodok a slerma ízètől sem,meg egyèbkènt is szeretem a párom nedvèvel együtt,ès ő is engem.Számba kerül a cucc,ès kb. a fele ,negyede megy le.Olyan gyorsan jön,hogy pánikba esek.A párom azt mondta,ha nem sikerül az egèsz az sem gond.Egyèbkènt aktus után is lenyalogatom,meg orál után is,ami marad rajta.Fèrfiak nálatok az nagy hiányosság?
2020. ápr. 30. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a házipálinkát is iszod, az mindig olyan finom, de jó :)

Ne szakaszokban nyeld, hanem gyűjtsd össze a szádban, kis nyál hozzá és zsuppsz, szuszira lenyeled. A mennyisége is kb. annyi mint egy felesé (2-4 cm3).


Amúgy nem hátrány, de egyszerűbb lenyelni mint ide-oda kiköpködni.

2020. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*az sem mindig olyan finom, de jó
2020. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,én imádom ha mind lenyelik,izgató,páromnak nem gond.nekem ez fontos.f
2020. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagy,nálam ez szakitóok.30/f
2020. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!