Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mas is van aki mar fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is van aki mar fiatalon szorosebb lett ott lent mint a szulei?

Figyelt kérdés

Voltam edzesen faterommal es lattam hogy p se borotvalja de az enyem joval szorosebb:D

Van mas is igy? Xd



2020. ápr. 30. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem lányként az anyumémnál
2020. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is. f.
2020. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen igaz. faterom hozzám képest meztelencsiga :D
2020. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szőrösebb voltam apámhoz képest. Ma már nem, de csak azért mert rövidre nyírom. :D /f
2020. máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos. Faterom is valamennyire leszedegeti magáról néhanapján mellkason és hónaljon, fanszörről fogalmam sincs. Én viszont elég rendszeresen, lábról is. Ha nem teszem, akkor a vukik fajába tartozom, egyeseknek meg búzás, ha egy fiú/férfi szörteleníti. De van, akinek alapból szinte nincs is rajta, világgá nem kürtölöm, szóval utóbbi miatt beszólást 1x se kaptam, haveri szinten se. Mondjuk fura, de valóban nem. Mind2 baj valakinek, de igazából max annak a lánynak véleménye számít igazán ilyentéren, aki tetszik is nekem
2020. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!