Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, felnőtt korotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, felnőtt korotokban kóstoltatok-e már anyatejet egyenesen a ciciből? Ha nem, megtennétek-e?

Figyelt kérdés
Az itt lévő hölgyek egy ilyen kérést a párjuk részéről érdekesnek vagy gusztustalannak tartanának-e?

2020. máj. 1. 09:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nem.
2020. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem kóstoltam, de szerintem nem olyan az íze, mint amit egy felnőtt tudna élvezni. Lehet belekóstolnék, de csak kíváncsiságból.
2020. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 acelsziv ***** válasza:
74%
Persze. Édes íze van. Szex közben meg bőven csordogàl.
2020. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Egyenesen a ciciből nem engedném. Nagyon bizarr lenne. Nem kezdem el szoptatni a férjem, jézusom :D A lefejt tejet megkóstolta. Ahogy én is. Édeskés íze van, egyébként :)

Amit az előző mond, hogy szex közben csordogál, igaz ugyan, de engem borzasztóan zavar, és ha nekiállna lenyalogatni vagy kiszívogatni, akkor ott egyből vége lenne az együttlétnek.

2020. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor született a kislányom megkóstoltam a páromét cumis üvegből mi közben melegítettem. Nagyon kellemes finom édes íze volt..
2020. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%

#4: vicces, hasonlót mondtam egy nőnek, erre a válasza: nem furcsa, mi is szopizzuk a ti tejeteket.

Ebből kiindulva, úgy gondolom, hogy sokkal természetesebb még mindig az anyatej kipróbálása.


Igen, csináltam már. Édes íze van.

2020. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
En is megszivtam a feleségemnek, csak nevetett mikor mondtam milyen édes. De nem kezdtem el szopni.
2020. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
32%
Nekem még nincs gyerekem, de gusztustalannak találnám, ha a párom a mellemből akarna "szopizni". Ha amúgy megkóstolná, azzal semmi gond, de ne a cickómból.
2020. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon fincsi volt.
2020. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz, volt olyan hogy a kávét is azzal ittam 😊
2020. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!