Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem csatlakozni párokhoz harmadiknak?

Figyelt kérdés
Mostanában újra izgat a dolog, hisz volt már szerencsém hozzá pár éve, és nagyon jó volt. Viszont keres mostanság bárki is? Akár ketten kényeztetjük a hölgyet, akár a párja néz minket, és maszturbál. Nagyon jó lenne pár órát elfeledkezni és felizgulni gátlástalanul... F/33

2020. máj. 1. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Sztem biztos h van.
2020. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
100%
igen van keresgélj sex társkeresökön
2020. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Igen lehetséges,sokan keresnek a hölgy örömére. De mindig ki kötik hogy csak nagyfarkú férfiak jelentkezését várják! Mert hogy ugye "nem a méret a lényeg"..! :)
2020. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Engem is hasonló gondolatok foglalkoztatnak évek óta, - hogy egy hármas szexkapcsolatban szeretném kiélni a vágyaim ,

Én egy biszex idős uriember vagyok , és Mindkettőjüknek örömet tudok adni . de akár passziv jelenlét is elfogadható lenne. Bizonyára vannak hasonló beállítotságú párok

2020. máj. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!