Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy 20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 20 éves lánnyal, de naponta 3-4 szer akar dugni mi a fenét csináljak? Nem akarom, hogy elhagyjon!

Figyelt kérdés

Ha már egy nap csak egyszer szexelünk, másnap szóvá teszi, és veszekszik érte.

Én 30 leszek, már két hónapja vagyok vele, de lassan már nem bírom. Egy kollégám azt mondta vegyek kamagrát vagy ginsenget, szerintetek?



#szex #kimerültség #napi 4 szer
2020. máj. 2. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Osztozz rajta, vonj be egy másik srácot is. A szexuális libidó csökkenése szerhasználattal társítva korai impotenciához vezet. Ha a barátnőd nem akarja hogy 40 évesen használhatatlan legyél, vegyen vissza.
2020. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tenném, az apja alkoholista így is, már elmenekült vidékről hozzám az albérletbe. Lehet megfelelési kényszere van? Már mondtam neki, hogy szerintem valami nem kerek, de csak kinevetett, és olyankor azt mondja, hogy biztos nem volt még rendes nőm, mert ő mindíg ilyen volt, és előttem csak egy fiúja volt de az megcsalta egy másik nővel, ő meg közben rengeteget masztizott amíg meg nem ismerkedtünk.
2020. máj. 2. 13:24
 3/18 anonim ***** válasza:

Már pedig ha neked az sok akkor úgyis szakitani fogtok ha nem fogja magát vissza a csaj.

Az meg a legnagyobb hiba lenne ha gyógyszert szednél erre, azzal többet ártanál mit nem.

2020. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamagra arra jó ha nincs kedved de az sem oldja meg ha már nem áll fel mert annyira kivan.

Egyszerűen túl sok,a csaj meg valszeg szexmániás.

Kamagra jó egy ideig de hosszútávon ezt nem lehet bírni.

2020. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Rendes nőd? Ez egy 20 éves kislány.. :D
2020. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nokent mondom, megfelelesi kenyszer lesz ez. Vannak nagy libidoju nok, de az kesobb jon, meg nekem igy ez nem all ossze. Nagyon kivancsi vagyok, van-e orgazmusa egyaltalan.

Nem azt mondom, hogy nincsenek nagy etvagyu nok. De ez a lany nekem igy nagyon gyanus.

2020. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy játékszert, te meg aludj sokat.

Minden nap, napi négyszer csinálni az már munka, nem élvezet.

2020. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én gyógyszerhez biztos nem nyúlnék. Mond meg neki, hogy neked ennyi kellemes, elhagyni nem fog, azzal pont h kevesebb lesz a szex nem több. Én maximum azt tudom elképzelni, hogy valami jó barátot vagy akire nem leszel féltékeny bevonni, ha egyedül nem bírsz vele. Tudom nem ideális, de jobb mint hogy elhagyjon vagy hogy addig gyógyszerezed magad hogy 45 után már fel sem áll.
2020. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vegyél pluszba egy szép Gpont vibrit. Az nagyon jó nyalás közben. Plusz csikló vibrit dugáshoz hogy hamarabb elélvezzen többször. Ezekhez vizbázisú sikositót.

fél év mulva majd csökken az éhsége.

Amugy szerintem nem akar veszekedni csak a puncija átveszi a hatalmat az agya felettt

2020. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Add át nekem! Én meg pont ilyen lányt keresek, akit akár egész nap is lehet dugni. Biztos élvezné!
2020. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!