Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha egy felnőtt férfi egy 14 éves lánnyal szexel?

Figyelt kérdés

Egyik nő ismerősömmel vitatkoztunk ezen, kiakadt rajta, hogy azt mondtam, hogy ha kopogtatna az ajtómon egy 14 életévét betöltött lány, hogy du.gjam meg, én megtenném.


Szerintem a legtöbb pasi megtenné, szerintetek?


Én 26 vagyok.



2020. máj. 3. 08:48
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen elitélendő. Pedofil vagy. Ha a lányomra másznál, nem tennéd zsebre, amit tőlem kapnál. Beteg állat vagy.
2020. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

14 a beleegyezési korhatár te gyökér.


Pedofil az tudod mi egyáltalán? Olyan gyerekekre izgulnak, akik még nem indultak el a serdülés útján.


Egy mai 14 éves lány úgy néz ki, mint 20 évvel ezelőtt egy 18 éves, és úgy is viselkedik, minden tekintetben.

2020. máj. 3. 08:53
 3/58 Lazy Lover ***** válasza:
57%
1 jó hülye vagy.... Elmondanám szinte az összes férfi nem mondana nemet egy hamvas sexy tini csajnak nem elítélendő jogilag már sexelhet
2020. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
73%

Semmi gond nincs ezzel, miért ne...

A beleegyezési korhatár a 14. életév!

Nincs jogi akadálya!


Aki pedofíliáról beszél ebben az esetben, az nincs tisztában azzal, hogy miről beszél...

2020. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
73%

Valóban a beleegyezési korhatár 14 év. Bár szerintem az is durva, hogy egy 18 éves nyugodtan és törvényesen megdughat egy 12 évest. Én 27 éves vagyok, de valahogy nem tudok nőként tekinteni 14 éves lányokra nézzenek ki akárhogy is. Lehet én látom rosszul.


Egyébként a 14 éves egy 26 évessel már elég necces és szülőként biztos ellenezném, de alapvetően annyira nem durva, ha azt vesszük, hogy egy 14 éves egy 20 évessel simán okés még.


Ami szerintem már undorító kategória az az, ha a csávó elmúlt 30 és ilyen 14 éves lányokra hajt akik a lányai lehetnének.

2020. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
79%

Jogilag nincs akadálya valóban de elég sokat elárul a férfiról. Emlékszem, amikor 13-4 éves voltam (annyi idősen lett Facebookom) rengeteg kanos 25 és 40 év közötti férfi jelölgetett és írogatott nekem, pedig nem pakoltam ki semmim. (Nem is nagyon volt mit. :D)

Oké, nem kell félteni a lányokat sem mert nem raknám ki őket a jégre, de 14 évesen még nagyon gyerek az ember. Engem például sokkal jobban zavarna az-ha ismerkednék valakivel-hogy 14 éves lányokat d*gott huszon/harmincx évesen, mintha a fél város meg lett volna neki. Nem tudnám komolyan venni, szerintem ezzel nemcsak én vagyok így.

20l

2020. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Amikor én voltam 14, akkor az osztálytársaim egy része gyerekes volt, de volt sok olyan lány aki már aktívan pasizott 18 évesekkel, + dugták is őket rendesen.

13 évesen már hatalmas mellük volt, és kerek fenekük!


Igaz, hogy mára már kiégtek, de hát ezzel jár. A cigány lányok is ilyenek. 12 évesen már nyelik a pélót...

2020. máj. 3. 09:15
 8/58 anonim ***** válasza:
40%
Aki 26 évesen nála 12 évvel fiatalabb lányt megnéz, nem normális. Jogi korlátozás ide vagy oda, felnőttként gyerekre izgulni beteg dolog.
2020. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
71%
Az lehet, hogy jogilag nincs akadálya, az is tény, hogy egy 14 éves lány manapság már igen csak fejlett biológiailag, de ettől függetlenül még gyerek, általános iskolás, vagy ép a középiskolát kezdi.
2020. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
58%

Első válaszoló fogyatékos.

Amúgy nekem is simán az eseteim a 14-16 körüli lányok :)

2020. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!