Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőke lányok szőrös puncival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke lányok szőrös puncival?

Figyelt kérdés
Alapból az is ritka ha valaki szőrösen hagyja vagy fazonra igazítja, de az igazi ínyenc lehet, ha egy lánynak természetes szőke a fanszőrzete. Van itt olyan akinek szőke lent? Írjátok le a korotokat is legyetek szívesek.

2020. máj. 5. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetes szőke vagyok, de a szőröm világos barna.
2020. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, kihaltak
2020. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Az én barátnőmé szőkés vöröses, és megvan hagyva.

Több adat nincs.

2020. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Természetes szöszi a hajam, a szemöldököm, és a puncimon is. Kevés van lent, vékony, szinte pihés, nem is nagyon borotválom mert szeretem így. A párom akár egy órán át is szokta nyalni, annyira imádja, néha úgy kell magamra rángatnom, hogy szakadjon már el tőle. 😉

19

2020. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Na ők aztán különlegesek, megértem abszolút az ízlésed!
2020. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a sötét szőrzet jobban érvényesül, karakteresebb.
2020. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Ritkább akinek lent is szőkés barnás, általában egy árnyalattal sötétebb lent. Ettől még van akinek ilyen.


Az írjátok le a korotokat mellé azért tedd hozzá, hogy a magasságot, testsúlyt, mellbőséget is írják le elvégre gondolom nem akarsz csak úgy látatlanban priviket írni, bár úgyis fogsz :D

2020. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Kérdés jelentve ;)
2020. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A puncimon sötétebb, a hajam töve sem annyira szöszi, csak pár centivel kijjebb világosodik ki jobban. Szexi az akinek teljesen világos.

22

2020. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tényleg ez az elégtétel az életedben, hogy gyakorin kérdéseket jelentgetsz?
2020. máj. 5. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!