Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sovány, nem igazán jóképű,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sovány, nem igazán jóképű, szőrös fiúként jobb, ha nem próbálkozom senkinél sem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jövök be senkinek sem. Próbálkoztam már élőben, interneten, társkeresőkön stb., de semmi. A legtöbben vissza sem írnak, vagy küldök egy képet és utána már nem kapok választ. Tisztában vagyok vele, hogy nem túl vonzó a külsőm, de eddig úgy gondoltam egy hasonlóan nem túl megnyerő kinézetű lányt találok majd, akinek bejövök és megszeret. De egyszerűen nem jön össze semmi. Ezek miatt önbizalmam is alig van, prostihoz is csak nagy nehezen mentem el, de ő rajta is látszott, alig várja, hogy végezzünk. Egyébként még szűz vagyok, mert csak orálra mentem, pont azért, mert barátnővel szerettem volna elveszíteni, de már kezdem feladni ezt. Az önbizalomhiány miatt, viszont már prostihoz sem merek elmenni, nyilván ebben közrejátszik a rossz élmény is.

Persze, lehet mondani hogy menjek el edzeni stb., de az egyáltalán nem az én világom, nem tudnám sokáig, kitartóan csinálni, úgy hogy eredménye is legyen. Gyantáztatni sem szívesen mennék el, bár arra ehet ráveszem majd magam.

Manapság tényleg csak a külső számít? Ha nem nézek ki jól, akkor inkább ne is próbálkozzak nőknél?



2020. máj. 5. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha csak a kifogásokat keresed, és nem vagy hajlandó változtatni a külsődön akkor minek nyavajogsz?

Nem csak a külső számít. A belső a legfontosabb viszont senki sem fog össze jönni egy előnytelen kinézetű emberrel.

2020. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy egyedul!Itt vagyok en is, szoros arc,nem csak szakall fel a szememig, kapafog, nagy orr..Sztem qrva csunya vagyok es ha egy csajjal beszelni kell qrvara izgulok es nem is tudok normalisan beszelni vele.Picit vicces vagyok,de nem orokke es nem a legviccesebb.Nehany lany kacag rajta legszebbek meg nem a legszebbek is es ezekutan valtunk 2-3 szot de azzal annyi.Nem beszelunk mindennap vagy ha eloben elmegyunm ag utcan sem kerdezzuk meg,hogy van a masik.Az is lehet a kinezetem vicces es nem sajat magam :D

Ennel tobbre nem hiszem,hogy viszem az eletben.Viszont en mar nem vagyok szuz.De ki ne szertne egy szep baratnot?Nekem a lany akibe szerelmes vagyok sztem legszebb es legjobb csaj feletti.Tuti mindenki szeretne h a csaja legyen,de baratja van en meg nem is beszelek/beszeltem sokat vele,szval marad az esti almodozas.Ha nem vagy picit vicces es kb mindenre hajlando magyarul papucs(azert mindent ne csinalj meg) amit kozeli csajok pl baratnok akarnak akkor nem tudom,hogyan tovabb.

19f

2020. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Az #1-es nagyon jól megfogalmazta, picsogsz és a sült galambot várod a szádba a helyett hogy tennél is érte valamit. Az nem "teszek érte" hogy sótlan körleveleket küldözgetsz netes társkeresőkön.

S ahogy írták is a külső egy dolog, de nem minden.


Annyit tennék még hozzá, hogy a prosti gyakorlatilag tökmindegy hogy nézel ki mindegyik alig várja hogy húzz már el. Neki csak egy "munkadarab" egy kuncsaft vagy, a szükséges rossz hogy hozzájusson a pénzhez.

2020. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

"Tisztában vagyok vele, hogy nem túl vonzó a külsőm, de eddig úgy gondoltam egy hasonlóan nem túl megnyerő kinézetű lányt találok majd, akinek bejövök és megszeret"

Jól kezdődik. Mit fogsz mondani, ha egyszer tényleg bejössz az egyiknek? Drágám, nem tartalak szépnek, de nem találtam jobbat? Ideje lenne belső értékekre is gyúrni...

2020. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
a felfogásoldal van gáz Nem a külsőddel... bárki kaphat csajt ez 100%
2020. máj. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bocs de ilyen hozzáállással mit akarsz? Hisztizel itt hogy csúnya vagy szarul nézel ki de tenni ellene nem akarsz. Így mit vársz? Ha így folytatod tényleg nem lesz senkid. Az edzésre rátérve azért ha kitartóan csinálod lesz eredménye és te is megszereted. Azért egy izmos kisportolt test jobban bejön a lányoknak még ha nem is vagy annyira jóképű. De a legfontosabb az hogy belül mi van. Én is önbizalomhiányos voltam. De aztán jött egy lány aki miatt érdemes volt változnom a jó irányba. A változás a kulcs. Ha így folytatod semmi nem fog változni és 10 év múlva azon fogsz picsogni hogy nem kellesz senkinek. Én "pocakos" voltam (értsd úgy hogy kövér 170cm 90kg) de mások elmondása alapján jóképű. Így is lett barátnőm mert ő se azt nézte hogy milyen jól nézek ki hanem a belső értékeimet. Azóta nekiálltam edzeni és megint majdnem 90kg vagyok csak most éppen az izomtól. Ne félj változtatni. Semmit nem veszíthetsz vele. Ha ugyanezen a szinten maradsz akkor viszont csak az elmulaszott éveid mennek a süllyesztőbe.
2021. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Ahogyan előttem irtak tenni kell érte. Amugy a sport megszépít ahogy a tested fejlődik izmosodik az arcod is szebb karakteresebb lesz. Meg fogod szeretni hiszen a sport addikciót okoz. Ha túl szőrös vagy menj kozmetikushoz. Legyél intelligens jó humorù laza edzett ,tiszta, igényes öltözetű. Ezeken mind tudsz változtatni!
2021. jún. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!