Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, közöttetek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, közöttetek van olyan, akit nem zavarna, ha a barátnője "poénból" mikropénisznek hívná a farkát hébe-hóba?

Figyelt kérdés

1. Nem a barátnő farkáról van szó, hanem a pasiéról, még mielőtt valaki elsütné ezt a poént.

2. NEM én vagyok az a nő, aki ilyesmit csinált, szóval nem velem kell anyázni.

3. Tételezzük fel, hogy nem egy 20 centis szerszámról van szó, ahol tök egyértelmű lenne, hogy ironizál a csaj, hanem mondjuk egy 13 centisről.

4. Lehetséges, hogy a pasi emiatt olyan szinten gátlásos lesz, hogy elélvezni sem tud, amikor az adott nővel szexel?


2020. máj. 10. 05:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező te ritka nagy elmerokkant vagy...
2020. máj. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 10. 05:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 13 cm , de nem zavarna.Ha egy csaj az én kis farkamtól élvez, azt mond rá amit akar :)
2020. máj. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hálistennek az enyémre hiába mondaná, mert teljesen normál a mérete, de ha kicsi lenne, lehet nem esne jól.

F

2020. máj. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lacc80 ***** válasza:
100%

Nem esne jól, főleg, ha nem igaz.

Bár nem tudom mekkora hatása lenne.

2020. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért jutna eszébe egy nőnek ilyet mondani? Szerintem ez elég lohasztó és bántó lenne, hogyha ezt mondanám egy pasinak. Ebben semmi poénosat nem látok, legalábbis nekem nem esne jól hogyha egy pasi tenne mondjuk a mellemre valami hasonló megjegyzést.
2020. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan adottság amit a természet döntött el hogy ekkora neki. Erről tényleg nem tehet,és nem is tud rajta segíteni. Szóval ízléstelen,és érzéketlen dolog ezen viccelődni. Gondolom neki sem esne jól ha esetleg mondjuk a pasi a mellét kezdené el kritizálgatni,és még ő mindig szerencsésebb helyzetben van mint a pasi,mert az plasztikai úton korrigálható. Szóval nagy fokú kreténségnek tartom a beszólást,és tud lelohasztó lenni igen..!
2020. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan zavarhat. Egy nő is hisztizik ha leszólod mondjuk a melleit vagy a fenekét. Ráadásul azokat tényleg lehet korrigálni, a fenékhez még edzés is elég. Míg nálunk férfiaknál a farok egy jóval véglegesebb adottság, ezért sokkal mélyebben üt. Főleg mivel már saját magunkat és egymást is képesek vagyunk komplexusokba kergetni, például ezen az oldalon is.
2020. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok egyébként, és én is elég durvának tartottam, mikor hallottam a sztorit, főleg így, hogy a szóban forgó fallosz valóban nem a legméretesebb (bár nyilván nem mikro azért). Tudom, hogy ez pont egy olyan téma, amivel szanaszét frusztrálják a pasikat alaphangon is. De oké, akkor ezek szerint jól éreztem, hogy egy ilyen benyögés már tűréshatáron kívülre eshet.
2020. máj. 10. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Sose jó ha ilyent csinál mert káros és rombol akkor is ha csak apránként.

35F

2020. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!