Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat hogy milyen lehet mikor kényeztetik a cicim, maszírozás, simogatás, nyalás, vagy egy apró csók vagy bármi! De most mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Felhoztam a barátomnak a dolgot de szerinte lesz is dolog és nem izgatja. Szex közben csak annyi szerepe van a cicimnek hogy ráélvez. Jó igaz nagy a cicim (E kosár) de csak egy kis pici csókja vagy valami gyengéd dologra vágynék mert nagyon érzékeny! Mit tehetnék?

2020. máj. 10. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
beszélj a vágyaidról ez fontos és jó lenne közös nevezőre jutni a barátoddal
2020. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha a pasit nem izgatja akkor ez van, pedig jo dolog nyalogatni szopogatni :3 en imadtam csinalni :D
2020. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Totál kamu!
2020. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélsz vele, elmondod hogy neked ez fontos és szeretnéd és jól esik neked - ez már megtörtént. A pasid meg tojik rá, önző, figyelmetlen pöts - cseréld le, ne maradj együtt egy hülyével aki nem figyel rád az ágyban.
2020. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgatja, na de undorodik, vagy megis mi tartja vissza attol, hogy a te kedvedert foglalkozzon vele. Meg a macskat is neha mar unja az ember simogatni, de dorombol, neki jo, es miatta is.

Szoval ez valami nagyon nagy onzesnek tunik. Mert nem olyasmirol van szo, ami nehezseget okoz, vagy valami iszonyt kene legyurni.

2020. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát! Vagy elviseled továbbra is a barátodat, vagy válogatsz az érkező privátok közül és lecseréled a barátodat!
2020. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez igazán olyan, amit még ha egyáltalán nem is izgatja, lehetne egy rövid ideig csinálni. Mármint nekem például az orális szex ilyen. Alig vált ki belőlem valamit, mikor szájjal csinálom valakinek, de a reakciót szoktam szeretni, meg hogy neki ez jó. A mell izgatás meg tényleg valami mennyei, és olyan állapotokba tudok kerülni tőle, hogy majdnem sírok a gyönyörtől. Szerencsére több olyan partnerem volt, aki szerette hosszasan csinálni. Nem tudom eddig hogy kommunikáltatok erről a vágyadról, de szerintem érdemes lenne ezt kihangsúlyozni. Vagy szex közben esetleg izgasd magadnak, hátha meghozza a kedvét, hogy ő is ilyet okozzon neked. Persze te ismered, szóval te tudod, hogy az személyiségtípusával hogyan lehet erre a legjobban rávezetni. Ha pedig nagyon ellenkezik, akkor meg ott valami más probléma is van, vagy benne vagy kapcsolatotokban, mert ez egyáltalán nem egy extrém dolog, legalábbis én úgy gondolom.
2020. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem süss palacsintát!
2020. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szakìts. A pasid egy primkó. "leszbis dolog". Az b*zis hogy nem foglalkozik a melleiddel.

Enyémet le se lehet szedni róluk ha ágyban vagyunk.

L23

2020. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 nagyon szerencsés lehetsz! Amúgy de szoktam magamnak csinálni de általában zavarja
2020. máj. 10. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!