Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok egymásnak durva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok egymásnak durva dolgokat mondani, hogy felajzzátok egymást? Normális, az életben visszafogott pároknál ez kizárt?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom elképzelni, ezért én sem csináltam, de izgató lehet durvákat mondani egymásnak a játék kedvéért úgy, hogy ez a személyiségetekből nem következik egyáltalán.

Mi számít durvának? Talán már az is, hogy a csaj kérdezi a sráctól, hogy "megke***sz keményen, imádom a f**zt"? A srác részéről sokkal keményebbeket is el tudnék képzelni, de szerintem bennem lenne ijedtség, hogy megsértődik a partner. Ti miket szoktatok mondani, ha szoktatok? Le meritek írni?



2020. máj. 12. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szoktunk f.
2020. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen sajnos pedig jó lenne
2020. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőm egy időben kívánta az anált és kérte, hogy előtte fenekeljem és mondjak durvákat közben, illetve előtte.

Olyanokat mondtam, hogy: azt akarod, hogy b@$$am meg lyukadat, amin sza**z? Aztán majd sírsz közben.

Imádta, iszonyat nedves volt, ha szavakban durvultam, de a valódi, fizikai durvulást szóba sem jött, mert az pont távol állt tőle, de én sem mertem volna szintén átlépni egy határt. Ugyanúgy aggódtam a túlzásba eséstől mint te.

2020. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem felizgat ha a barátom "durván" beszél velem. Tegnap pl: ha hazaérek, pucéran várj mert megb#szlak kis k#rvám. Szerintem ebben nincs semmi olyan ami bántó. Egyébként szexen kívül soha nem használ durva szavakat. Intelligens, művelt. Talán pont ez a kettősség a legizgalmasabb.
2020. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk párommal csúnyán beszélni, de nem “direkt” csinálom. Nekem személy szerint ezek jól esnek, ha mondom, ha hallom és szinte ösztönösen jönnek, mint például a “D*gj meg, kérlek”. :)
2020. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon izgat ha ilyen csajjal vagyok.

Bármit amit csinálunk,, vagy éppen amire vágyik, azt mondja ki, és ne finomkodjon.

Én nagyon oda vagyok az ilyenért.

F

2020. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak így tudom elképzelni. Kiábrándító mikor a párok ordító némaságban szexelnek.
2020. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a hétköznapokban nem nagyon káromkodom, és mástól sem szeretem, de szexben izgató, mikor durvábban fogalmazunk. Ahogy előttem írták, valószínűleg pont azért, mert más szituban nem jellemző, ilyenkor viszont a másik iránti vágy jele, hogy annyira kívánod hogy kivetkőzöl magadból.

De itt is egyénenként eltér, hogy mi fér bele, engem például zavar, ha le ku#@áznak, de nagyjából minden más jöhet.

2020. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, és nagyon izgató is tud lenni, de ehhez azért már eléggé egymásra kell hangolódni. Szóval, annak nem ajánlom, aki kezdő kapcsolatot dobna fel ilyen játékokkal. Nehogy bántódás vagy sértődés legyen abból, ha kiderül, hogy máshol van a tűréshatár, mint feltételeztétek.

30F

2020. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem izgató, ha a partner nem marad csendben szex közben, és mond olyan szavakat, melyeket a mindennapokban sosem mondana ki.

Az az én pechem, hogy majdnem minden nőm, nagyon jól nevelt volt, és nem mertek csúnya szavakat kimondani. Egy olyan nőm volt , aki már a szájjal történő izgatásnál, olyan ész nélkül sikítozott, mint a macskák, amikor szeretkeznek! Ez olyan félelmetesen hangzott, hogy azonnal abbahagytam, és gyorsan elmentem.

2020. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!