Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ellenkező nemű testvérek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenkező nemű testvérek között mennyire tabu a meztelenség? Szoktátok egymást látni meztelenül ? Fiúk titeket látott már lány testvéretek felizgult állapotban? Ki mennyire szégyellős?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 09:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%

Meztelenül látott már, felizgulva nem

20F

2020. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Engem látott már a nővérem felizgult állapotban.
2020. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%

Tabu, nem, nem, normális szinten.

Ilyen kérdések mindig azoktól származnak, akinek nincs ellenkező nemű testvére; ha lenne tudnád, hogy semmilyen szexualitás nincs köztük.

2020. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk mindenki látott már mindent. Nem nagy ügy.
2020. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
A két dolog nem függ össze az, hogy valakinek van ellenkező neműá testvére és mondjuk am lány látja a fiút erektált állapotban attól még nem függ össze hogy egymáshoz vonzódnának vagy egymással akarnának bár mit is tenni! Pl. A fiúknak minden reggel feláll vagy fürdés közbe a víztől is lehet a kérdés attól még fent áll és nem szexuális indíttatásból.
2020. máj. 13. 09:57
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Mi is láttunk már egymásból mindent.
2020. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsémmel láttuk egymást. De ez nem okoz semmilyen szexuális izgalmat, kb mintha a nagymamát látnánk.

Gondolj bele, ha az ember felizgulna a testvérére, megölelni se tudná normálisan.

2020. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
Tesómmal láttuk már egy mást mindehogy semmi nem tortént megesik
2020. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
persze. nekem nővérem van, és sokszor látott már. egyszer még azt is mondta, h vszínű fognak csípni a csajok, mert szerinte jó a méretem (bár nem állva látta).
2020. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%

Közös szobánk van a tesómmal, nálunk úgy alakult, hogy semennyire sem tabu a meztelenség.

Igen, szoktuk látni egymást meztelenül.

Nem láttam még felizgulva.

Nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt.

2020. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!