Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró fiúk szoktatok análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiúk szoktatok análisan maszturbálni? Milyen eszközöket használtok? Csinaltok közben képet/videót?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és az utóbbi időben sokkal izgatóbbnak találom azokat az amatőr videókat, ahol egy hetero pasi análisan kényezteti magát, mint mikor csak simán kiveri.

2020. máj. 13. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Szoktam. Anál pluggal, prosztata vibrátorral. Nem csinálok felvételeket.
2020. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Én próbáltam egyszer kétszer, főleg kézzel, de nem jött be. Viszont egy prosztata vibrátort még szívesen kipróbálnék.
2020. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2

Mi nem tetszett benne?

2020. máj. 13. 14:17
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Van aki egy simán matyizó pasit vonzónak tart? Sosem értettem azokat a videókat, de ha van rá kereslet, akkor helyére döccent a világ:D


Én időnként szoktam. Néha csak ujjal, de ha nagyon rágerjedek a dologra, akkor gumit húzok egy vékonyabb répra v kígyóuborkára és azzal. Ordas nagyokat lehet tőle élvezni és szinte alig kell a farkamhoz érni:D

2020. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom pontosan, lehet hogy én nem csináltam jól valamit. 😊
2020. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4

Itt vagyok rá az élő példa, hogy van. Nagyon izgató, mikor áll közben a farka úgy, hogy hozzá sem nyúl és brutálisan nagyon élvez a végén, a közbeni hangokról nem is beszélve. Ha izmos teste van, az további pluszt jelent látványban.

2020. máj. 13. 14:26
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem szoktam, de majd egyszer veszek erre egy eszközt és kipróbálom.

Eddig mindegyik csajom akarta nekem csinálni kézzel, de nem mertem belemenni, mert túl intim szitu.

Az eddigi barátnőimnél ez zavart... Majd ha az igazi is felajálnja, akkor lehet hogy engedem.

2020. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már, de nem nagyon jött. Csak ujjal csináltam, de rájöttem, hogy ujjal nem szeretem. Most tervezek venni anál plugot. Aztán, hogy milyen gyakran fogom használni, majd kiderül.
2020. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7

Pedig nagy élvezettől fosztod meg így magad a gátlásossagod miatt, semmi ciki nincs benne.

2020. máj. 13. 15:02
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Lány létedre miből gondolod hogy ez nagy élvezet?
2020. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!