Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák! Ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ti hogy reagálnátok ha meglátnátok a gyereketek merev péniszét?

Figyelt kérdés

Velem a tegnapi nap ez történt

Ti mitcsinálnátok? Szóba hoznátok?


2020. máj. 15. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
nem hoztam szóba, hanem bezavartam a szobájába felöltözni
2020. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne érthető, én vagyok az Anyuka 😂
2020. máj. 15. 11:04
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Igaz nem anyuka vagyok, de hogy kéne rá reagálni szerinted? De szép szerszámod van kisfiam. Vagy mégis mire gondoltál?
2020. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát én biztos bezavartam volna a szobájába
2020. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért a körülmény sem mindegy...

Nem mindegy, hogy rányitsz és meglátod, vagy hívod ebédelni és meztelenül, álló szerszámmal nyit be a konyhába...


Előbbi esetben hagyd és legközelebb kopogj, második esetben mindenképp beszélj vele. De érzem, hogy a kettő között lesz valahol. :)

2020. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Lányom van így nem fogom látni a péniszét mert nincs neki


Ha fiam lenne és olyan bunkó lennék h kopogás nélkül nyitok be még én szégyellném el magam ..


Nem hozna szexuális izgalomba a saját gyermekem pénisze.

Ez beteges még bele gondolni is

2020. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt ez egy természetes dolog, tapintatosan beszèlnék vele erről. De nem zavarnàm sehova, nem szègyenìtenèm meg.
2020. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Hát komolyan. Elnézted, hogy szegény srác meredezve flangált előtted? Az a minimum, hogy odahívod magadhoz és kielégíted. Lehet, hogy éppen rád gerjedt be. Utánna meg nyalasd ki magad.
2020. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sehogy, nem kell szóba hozni, elfordulsz, kimész a szobából/fürdőből stb. és kész. Ne hozd szégyenbe a gyereket, ne torkold le. Ha nagyon mutogatja magát akkor az apja beszéljen vele.

Tanács: mindig kopogj ha bemész a szobájába amikor egyedül van, biz' tinikorban az ember csinál ezt-azt a merev szerszámával (mindenki), ne hozd a gyereket (és magad) kényelmetlen helyzetbe.

2020. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy jó nagy kamu kérdés. Egy fiatal srác sem flangál úgy merev farokkal a lakásban, hogy közben otthon van az édesanyja.
2020. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!