Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkhöz szól az alábbi kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szól az alábbi kérdésem. Szeretkezés közben centiben kifejezve mekkora az az érték, amikor a pénisz bennetek van és legjobban élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés
Nem a méretre értem a kérdést, hanem h amikor X méretű pénisz bennetek van, mélységre mikor a legjobb érzés nektek?

2020. máj. 15. 14:48
A kérdező szavazást indított:
az a jó, ha teljesen kitölt, amennyire csak tud
körülbelül 18-20 centi mélyen érzem a legjobban
körülbelül 16-18 centi mélyen érzem a legjobban
körülbelül 14-16 centi mélyen érzem a legjobban
körülbelül 12-14 centi mélyen érzem a legjobban
körülbelül 10-12 centi mélyen érzem a legjobban
körülbelül 8-10 centi mélyen érzem a legjobban
körülbelül 6-8 centi mélyen érzem a legjobban
körülbelül 4-6 centi mélyen érzem a legjobban
akkor a legjobb, ha csak 1-2 centit, a makk méretét érzem
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A mozgas a lenyeg, nem az, hogy melyik pont, az ahol van. Az, ahogy kijjebb, beljebb. Az mar lehet izgi csak kicsit a hegyevel is.
2020. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A puncimmal nem érzek hosszúságot, fogalmam sincs, hogy amit érzek, az milyen mélyen van. Az a jó érzés, amikor teljesen kitölt, ez inkább vastagság, mint hossz függvénye egyébként is, de hogy ez centikben meg átmérőkben mit jelent, fogalmam sincs. Hiszitek vagy sem, nem mérőszalaggal meg vonalzóval felszerelkezve bújnak normális emberek ágyba egymással, csak a szűz kiskamaszok méregetik szerintem a szerszámukat eleve.

Na meg a szexet legjobban akkor élvezem, ha a partnerem odafigyel rám és úgy mozog, úgy viselkedik, ahogyan a visszajelzéseim alapján éppen aktuálisan vágyom rá. Ez a rész meg a pénisz mindennemű paraméterétől szintén független.

2020. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Fogalmam sincs,érzésre megy.Én szeretem a szexet,élvezem ígyis-úgxis
2020. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
És ezt mégis hogy kéne kiszámolnom, hogy most épp hány centire van bent? 😂
2020. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20cm 43N
2023. febr. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!