Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szeretitek ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szeretitek ha szex közben meg vagytok kötözve? Inkább kötelet vagy bilincset élvezitek jobban?

Figyelt kérdés
Szoktatok partneretekkel kötözős, bilincselős szexet "játszani"? Milyen gyakran része az együttléteiteknek?

2020. máj. 15. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretem. Kötéllel jobban.
Igen, szeretem. Bilinccsel jobban.
Igen szeretem. Mindkettővel.
Nem szeretem.
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én sállal szeretem.
2020. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a bilincs hideg és vág

a kötél melegebb és kellemesebb és jobban használható

amugy csak akkor ha kölcsönös a kötözés

2020. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es írja, a bilincs nem a legoptimálisabb, az már "fejlett" BDSM eszköz. Bevág és nyomot hagy. Kötél, csuklópánt, puha kötözőeszköz (sál, nyakkendő stb.) sokkal jobb.
2020. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 (:Puszedli :) ***** válasza:
91%
Igen szeretem .Kendővel vagy sálal vagy nyakkendővel ami puha és nem bántja a kezet.
2020. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

a bilincs pont h "primitív" eszköz a BDSM-ben

a kötél pláne ha kinbaku vagy shibari kötözés az már művészet is egyben és felettébb izgató

2020. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én le tépkedem a harisnyát a csajról,és azzal kötöm hátra a kezét erősen,és így kefélem meg alaposan hátulról haját húzva csattogósan. Azután mikor megtöltöttem,még tépek le a harisnyából egy darabot,azt a nyakára tekerem,és szorosan azzal irányítom a fejét miközben megszoptatom és le nyalatom vele a farkam.
2020. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Inkább (valódi) bilincs.

Bár tényleg vág, viszont gyors és biztos. Soha nem tudtam még bilincsből kiszabadulni, kötélből viszont igen.

Az is tetszik a bilincsben, amikor kattan és használat közben pedig össze-össze koccan fémesen. Egyébként pedig nem arra találták ki, hogy kényelmes legyen.

Hetente előkerül nálunk.

2020. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!