Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szerettek idegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szerettek idegen férfiak előtt meztelen lenni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2020. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem, utálok meztelen lenni

18/L

2020. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nagyon kényelmetlen
2020. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2020. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Az ostoba, érzésre puncit még életében nem látott embertől jövő kérdéseket itt ugyanaz a férfi teszi fel mindig, vagy mindig valaki más?
2020. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazán tudom elképzelni a szituációt, amikor teljesen hétköznapi helyzetben meztelen vagyok idegenek előtt. Nudistrand esetleg? Nem voltam még, nyugdíjas bácsik vizslatása annyira nem hatna meg, őszintén szólva.

Amúgy amikor új partnerrel kerülünk először ilyen szituációba, akkor tetszeni szokott, nyilván, hiszen látni rajta, hogy bejövök neki, tetszik neki a látvány, ez persze jó érzés, de ilyen esetben azért nem mondhatnám, hogy idegen férfiról lenne szó.


Amúgy nincs bajom a meztelenséggel és szeretem a testem, elégedett vagyok magammal, de egyszerűen nem nagyon van olyan helyzet, amikor idegeneknek kéne mutogatnom magam bármikor is.

2020. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Nudista strandon, de nem utcán. Az exhibicionizmus amúgy sem úgy működik ahogy azt Móriczka elképzeli, mármint hogy bármikor, bárkinek, minden körülmények között.
2020. máj. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szeretek, de mivel sokat vagyok meztelen, így előfordul hogy idegenek előtt meztelen vagyok...

40N

2020. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Undorító dolog egy idegen férfi előtt meztelenkedni.

2020. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én imádok meztelen lenni - de nem mutogatom magam öncélúan!

A nudin egyáltalán nem zavar, ha ezer pasi lát meztelenül - de ez ott így természetes.

Itthon is mindig meztelenül vagyunk a kertben, a medencében.

A múltkor a férjem egyik munkatársa jött hozzánk, de nem tudtam róla: na ő véletlenül telibe látott meztelenül.

Ő volt zavarban, nem én.

2020. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!