Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan lehet arra jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan lehet arra jól reagálni férfiként, ha egy nő elmondja, hogy fáj a hasa?

Figyelt kérdés
Nyilván elég nagy valószínűséggel azért fáj a hasa, mert menstruál. És olyan nőről van szó, akivel nem vagy nagyon közeli kapcsolatban (pl. családtag vagy csajod), de eléggé közeli, hogy illik érdeklődnöd felőle (pl. közeli munkatársnő). Szóval ha rákérdezel, hogy mitől fáj, akkor lehet kellemetlen helyzetbe hozod, mert, el kell mondja, hogy menstruál. Ha meg nem kérdezel semmit, akkor azt fogja mondani, érzéketlen vagy. Számít egy nő a kérdésre? Kívncsi lennék a lányok véleményére, mi a helyes reakció.

2020. máj. 17. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Puszilgasd a hasát
2020. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem értem, miért mondanám el olyannak, akivel nem eléggé közeli a kapcsolatom, de ha már megtettem, szerintem az lenne a legjobb, ha megkérdezed, hogy tudsz-e valamiben segíteni, ha igen, akkor segíts neki, ha nem, akkor ne hozd fel neki többet.

Szerintem ennél többet nem érdemes csinálni.

2020. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt kerdezd hogy "menstruasz-e" vagy "mit", hanem utaloan kerdezz... Pl. "Női gondok?" ez sokkal tisztesegesebb kerdes es nem olyan kellemetlen erre egy lanynak azt mondani hogy igen avagy nem. Es kerdezd meg miben segíthetsz. Ha meg kozelebbi illeto, akinem kedveskedni akarsz, akkkr kérdezni se kell, csak le mész a boltba veszel egy tabla csokit es oda viszed neki, hogy "ugy hallottam ezt szeretik a lányok ilyenkor" es ez egy nagyon kedves gesztus, aki ferfi ilyet tesz, azt mi lanyok nagyon ertekeljuk, foleg mikor gorcsol a hasunk. De az is segit ha csak psszebujunk ilyenkor.

L

2020. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami együttérző mondat. Ha azt mondaná, a lába fáj, arra hogyan reagálnál?

Valószínűleg csak panaszkodni akar, a fájdalom kihozza az emberből az önsajnálatot.

Valami ilyesmit mondhatnál, hogy pl. "Basszus! Kérsz ibuprofent? Remélem hamarosan jobban leszel. "

2020. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg kér-e valamit (pl kávét vagy egy csokit)
2020. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csoki! Rögtön csoki 😀
2020. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!