Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokon mennyire veszélyes egy lányt meglátogatni??

Figyelt kérdés
Van aki már volt? Vannak magyarok is? Hogy lehet kideríteni ki a normálisabb? És ha elrabolnak vagy kirabolnak? Viszont szeretnék menni.

2020. máj. 17. 15:44
A kérdező szavazást indított:
Érdemes elmenni egy ilyen lányhoz
Nem érdemes elmenni egy ilyen lányhoz
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért rabolnának el? OLyan értékes üzletember vagy? Legfeljebb kirabolnak. Annyi pénzt vigyél amennyi kell és akkor nincs probléma.
2020. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerv kereskedelem pl? Akár lehetne csapda is egy ilyen hirdetés. Kemény világ ez.
2020. máj. 17. 16:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig van önvédelmi paprika gázspras. Kicsi, zsebben elfér, senkinek soha fel sem tűnik. Ha még nem vagyok teljesen meztelen és úgy akarnak kirabolni, akkor lefújom őt/őket a fenébe és attól megvakulnak ideiglenesen.


A másik meg hogy tényleg csak annyi pénzt vigyél, amennyit előre megbeszéltek.

2020. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem legyen kikötőzős szex.
2020. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 sunyi vakond ***** válasza:
100%
ha félsz hogy kilopják a veséd van olyan lány akit házhoz lehet hívni, kicsit drágább akkor csak a lány van ott biztosan, ha kocsival valaki el is hozza azt nem engeded be nem tapasztaltam olyat hogy bárki is be akart volna még jönni a lánnyal.
2020. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam több ilyen lánynál, lány is volt már nálam az oldalról. Nem raboltak ki és el sem. Rosszlanyokon több lánynál lehet véleményeket is olvasni, azok is sokat elárulnak. :)
2020. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Simán kirabolhatnak. Mivel nem kötöd senki orrára ilyenkor, hova mész, elég sok minden megtörténhet és nem tudod bizonyítani sem, ők meg tagadhatnak. "A diszkréció adott és elvárt" - ezt szépen fel lehet használni olyanra is, amire nem gondolnád.
2020. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem film meg nem más ország, ez Mo. Semmi ilyen nem lesz.
2020. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem egy prostinál megfordultam már, eddig egyik sem rabolt ki, el sem raboltak. Olyanokhoz kell menni, akinek sok pozitív értékelése van. Illetve, nem "kell" menni, hanem olyanokhoz érdemes.
2020. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
80%
Én 5-ször voltam a Rosszlányokról már csajjal,ki rabolna el a csaj? Rajta kívül nem lesz más ott,de ha szeretnéd a legtöbb lány házhoz is megy,nekem 5-ből 4szer hozzám jöttek a lány,volt jobb és rosszabb is de nem fognak kirabolni. a Rosszlányokon meg mindenki magyar. 19/f
2020. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!