Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexchat? Hogy alakul nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexchat? Hogy alakul nálatok egy ilyen beszélgetés egy teljesen idegen emberrel ?

Figyelt kérdés

Mi az ami először szóba kerül ? Hogy kezdtetek el ilyen témában chatelni ?

Te benne lennél bárkivel ?

22/L



2020. máj. 17. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Fenntartásokkal
54 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

szexchat előtt általában elbeszélgetünk a vágyakról, tabukról

tabumentesen mondhatni, tehát a perverzebb vágyakról is és a megélt dolgokról


aztán ha úgy érezzük megfelelő partnerrel találtunk, akkor mehet a dolog :)


régen többet csináltam, manapság nem annyira, amúgy is jobb szeretem a még izgalmasabb dolgokat


nem lennék benne BÁRKIVEL, csak megfelelő személlyel


27F

2020. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bákivel nem tudom csinálni.

Nekem szükséges az, hogy alapvetően is érdekesnek találjam a beszélgető partneremet ahhoz, hogy élvezni is tudjam.

Ha viszont így alakul.. akkor nagyon forró is tud lenni egy ilyen beszélgetés és alapvetően izgalmasnak találom.

26F

2020. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sosem idegennel történik. Úgy értem, mire eljutunk odáig, azért már megtudunk egymásról ezt-azt. Legalábbis nálam még sosem volt olyan, hogy durr bele bumm egy ismeretlennel.


40f

2020. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Először egy nagyon laza bemutatkozással, csak hogy kb el tudjuk képzelni, miféle ember a másik. Aztán korábbi élményekről beszélgetünk, aztán vágyakról egészen addig, amíg oda jutunk, hogy most épp mire gondolunk, mire vágyunk és kezdődhet az izgalom. Nagyon jó így, kicsit megismerni a másik szexuális életét, hogy bele tudjuk képzelni magunkat és elfantáziáljunk együtt, mit csinálnánk egymással :)
2020. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen és kamunak éreztem a dolgot vagy nagyon fura volt. Nem is igazán megy ez nekem.
2020. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem direktbe indult a sexchat, mert akkor eleve mások az igények és ritka hogy sikerül. Nekem eddig mindig beszélgetésekből alakult ki, amikor elkezdtünk ismerkedni, beszélgetni, megismerjük egymást hogy ki mit szeret, milyen habitusú és akkor utána ha mindketten egy hullámhosszon vagyunk akkor szokott sikerülni a legnagyobb orgazmust okozni a partnernek :) és persze magamnak is /F
2020. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell szegyelloskodni, minden megengedett, tok jo kis dolgok tudnak kisulni belole!😜
2020. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előttem már mindenki leírta a menetét. Nálam sincs másképp.

Nekem fontos, hogy egyszerre végezzünk és rendszeresen maszturbáljunk együtt, ne egyszeri alkalom legyen.

25F

2020. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Én soha többet nem csinálom senkivel. Kétszer csináltam,és a legutolsóval (néhány napja) nagyon közel kerültünk egymáshoz. Leírhatatlan összhangba kerültünk. Többször is csináltuk napokon át. Édesen nyöszörgött,és beszélt,mint egy angyalka,még énekelt is nekem... elvarázsolt. Maratoni beszélgetések,élvezkedés orgazmus.. stb stb.. Sajnos vagy nem,elég mély érzésű pasi vagyok,és igen,elvarázsolt. Aztán úgy tűnt el,ahogy jött,csak ő tudja miért. :( Talán csak a fétisét elégítette ki egy arra megfelelő személlyel,nem tudom. De mintha egy álom lett volna. Talán ezeket a sorokat is olvassa. Ilyen csak filmekben van,eddig azt hittem. De velem megtörtént,itt őrzöm a fejemben az édes hangját,ma is azt dúdolom amit nekem dallikázott erotikusan.

És hogy miért nem mennék bele még egyszer? Mert úgy érzem sérültem,mert ki öntöttem a szívem valakinek,aki ezek szerint csak játszott velem,egy eszköz voltam semmi több. Ezt érzem... :(

2020. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát mit ne mondjak mostmár lassan eljutok arra a szintre hogy bárkivel menne...

Hát eddig amugy csak egy alkalom volt amit nagyon élveztem és szívesen megismetelnék

17f

2020. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!