Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony testalkatom miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatom miatt sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Sportolok, mindent csinálok, de nem hízok, nem erősödök. Emiatt nem vagyok vonzó a lányoknak kinézetre. Sajnos úgy látom hogy a külső a legfontosabb, aztán meg a személyiség hogy minél nagyobb baráti köre, minél viccesebb, beszédesebb legyen a fiú. De én nem ilyen vagyok, pont az ellenkezője, sajnos.

Az viszont jó hogy magas vagyok, de mivel vékony vagyok így mégsem annyira előny ez.

22 éves vagyok, de még sajnos szűz.


2020. máj. 17. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Leírod az egyik problémát, amin elmondásod szerint nem tudsz változtatni.

Aztán leírod a másikat, amin meg látszólag nem akarsz, pedig tudnál.

2020. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Jóképűség a legfontosabb. A mamlasz fiúra is rámáasznak a nők, ha jóképű. Ez a legerősebb lap a pakliban. Utána a pénz, státusz, hatalom jön, de ez már csak a nők "érettebb" korszakában válik elsődlegessé. Amíg kis picsák, addig a "helyes pofi" mindent felülír náluk. Szélsőséges példa: Justin Bieber.
2020. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

22 évesen nem kell még ilyeneken gondolkodnod. Nagyon fiatal vagy és nem minden lány az izmos, vagy nagydarab pasikra bukik. És nem mindenki kinézet szerint válogatja meg a partnerét.

Merj ismerkedni lányokkal és merj nyitni. Lehet nem vagy beszédes, de beszélgetést kell kezdeményedned ahhoz, hogy ismerkedj.

2020. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csicuki ***** válasza:
70%
Az hogy vékony vagy nem feltétlen hátrány a külső idővel változik ha akarod ha nem. A társaság az pedig csak egy dolog elég ha tudsz kommunikálni normálisan. Sőt ha már kezdeményezni is hajlandó vagy sokaknál plusz pont ezt csak neked kell fejben eldönteni.
2020. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ohh neee visszatért...
2020. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Pàrom magas, viszonylag vékony. Edzeni kezdett, azóta van,egy kis tónusa, nincs kigyùrva, nem is lesz.

Helyes az arca, nagyon szeretem.

És nem milliárdos, nincs hatalmas baràti köre.

Viccesnek vicces. Kedves, törődik velem. Okos, kommunikatív, jó az àgyban, nyitott.

Lehet siránkozni, meg hallgatni a többi elkeseredett férfinak nem nevezhető emberre, vagy lehet változni

2020. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Inkább vékony legyél, mint kövér
2020. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!