Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom már alig akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már alig akar kinyalni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos csak csiklóorgazmusom szokott lenni. A kapcsolat elején még odáig volt, hogy ő imád nyalni, imádja csókolni az "ajkakat", stb. A puncim formájával sincs problémája, sőt, nagyon tetszik neki, meg amúgy mindig sima és tiszta. Az utóbbi időkben viszont olyan "semmilyenül" csinálja (4 hónapos kapcsolat) csak rá van cuppanva és fekszik, van amikor 15-20 perc is kell, hogy el bírjak menni, de már szinte csak tettetem az orgazmust, mert van amikor megkérdezi, hogy sok kell-e még nekem? Eddig napi 2-3x volt szex, most már csak 2-3 naponta, de sokszor nem orál. Pedig én szeretem neki csinálni, de ha 69-ben csináljuk, akkor ő hamarabb elmegy, mint én (nekem meg csak úgy megy ha látom/hallom ahogy élvezi). Nem tudom mit csináljak, mert már emiatt rá is vagyok görcsölve erre a témára. De nem akarom megbántani se...
2020. máj. 17. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Említsd meg neki ezt, hogy;

"Annyira vágyom arra, hogy úgy nyalj ki, mint korábban a kapcsolatunk legelején, annyira élveztem, remélem ismét tudsz ebben részesíteni engem, ígérem hálás leszek"


És legyél is hálás, dícsérd is meg, ha valóban jó volt, ez volna az, amit te megtehetsz.

2020. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Az a srác aki így nyal, az nem szeret igazán nyalni.

4 hónap után nem kéne enyhülni a vágynak.

Sőt soha nem kéne enyhülni.

Ezt tapasztalatból mondom, mivel én imádok nyalni, és soha nincs olyan, hogy megkérdezem, hogy sok kell e még, stb...

F

2020. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

"4 hónap után nem kéne enyhülni a vágynak.

Sőt soha nem kéne enyhülni."

Valaki tündérmesében él.

2020. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első körben - beszéljetek. Mond meg neki, hogy igényled, kívánod, szeretnéd, jó ha csinálja és dicsérd meg. Tudod, néma gyereknek... s már megbocsáss, de mitől várod a változást ha nem jelzed és inkább csak "szenvedsz" - ettől meg tönkre egy kapcsolat.

Ha viszont ez nem hoz változást, akkor egyszerűen zárjátok le a kapcsolatot. Négy hónap nem a világ, nem éri meg benne ragadnod megszokásból egy olyan kapcsolatban ami nem jó neked szexuálisan, fiatal vagy még hozzá.

2020. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanazt írta le a #4-es mint én, és le lettem pontozva

1#

😌

2020. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
#3 8 éves kapcsolatban is pont ugyanúgy szeretem nyalni az asszony punciját. Nem csökkent a vágy. A kérdezőt valószínű már nem szereti a pasija vagy van másik nője is.
2020. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!