Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat zavarja ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat zavarja ez?

Figyelt kérdés
Csak úgy tudok elélvezni, ha a kis rezgő segédeszközömet használom a csiklómon. Persze úgy a legjobb, ha közben érzem a partneremet is. Így viszont 3-5 orgazmusom is szokott lenni.

2020. máj. 17. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavarna
Nem, az a fő, hogy élvezi
Nem érdekel, hogy elélvez-e
Egy nő ne nyúljon magához közben
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális. Hozzánk, férfiakhoz képest a nőknek sokkal sokszínűbb, szélesebb út vezet az orgazmusig. Én még szeretm is a rezgő érzést.


F, 41

2020. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom.Kéne?
2020. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarja a férfiakat, ha meg többször is elélvezel így egymás után az pláne tetszik nekik.

Akit zavarna és "márpedig a csaj élvezzen a f...omtól mert én olyan szuperül nyomom" önző pöts, felfogással megy az ágyba, attól inkább te szabadulj meg és kerüld el nagy ívben.

2020. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, de azon lennék hogy nélküle is eltudj élvezni.


Pl.: Barátnőm előttem 12 férfival volt. Szex közben soha sem élvezett el, sőt petting, újjazással sem, csak maszturbálás közben tudott elmenni eddig.


Nekem sikerült kitartó munkával és kevés próbálkozással és mára már megvan a "módszerem", hogy bármikor elmenjen.


Szóval lehet még nem találtad meg a megfelelő férfiak akivel eltudsz menni. Nekem is hónapokig tartott, így itt első sorban hosszútávú kapcsolatra gondolok.

2020. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg fogod talalni a modjat, hogy mashogy is elmenj hidd el. 19/l
2020. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem zavar, vettem is egyet a páromnak hogy kicsit feldobjam vele az együtlètet,nagyon megkedvelete ès kimondottan imádta, de megfigyeltem rajta hogy a nèlkül már alig alig tudott elèlvezni. Elötte meg könnyen, többször is.

Szerintem hozzá lehet nagyon szokni.

Aztán bekrepált a cucc, ès lassan megint több orgazmusa van e nèlkül is.

2021. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!