Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti általában amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti általában amikor bámultok egy nektek tetsző lányt, nőt, akkor már egyből szexuális gondolataitok is vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem elképzelitek ruha nélkül, vagy ilyesmi?

2020. máj. 18. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Elképzelem ruha nélkül, de ezt még nem tartom annyira szexuálisnak. Eleinte úgy csodálom, mint egy szép szobrot, vagy zenei darabot, stb. ilyen egy női test. Aztán persze elképzelem vele a szexet is, ha tovább nézhetem.
2020. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Sokszor igen, de nem mindig, van amikor csak megnézzük hogy formás és kész. Ha minden nőtől akinek megnézed a fenekét, mellét, lábát stb. felállna és egyből "azt" képzelnéd el, akkor állandóan álló f...al mennél az utcán, folyamatosan "arra" gondolva annyi gyönyörű nő van az utcán.
2020. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez is benne van többnyire.

F

2020. máj. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
MINDEN nőt elképzelünk meztelenül. Azt is, aki nem tetszik.
2020. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, inkább csak a lába izgatna.
2020. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én át nézek a nőkön mint az üvegen...

Nehogy megsértsem bármivel is az önbecsülésüket.


F/43

2020. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát szégyen vagy nem,én gondolatban azonnal arra gondolok hogy atya úristen de jó lenne megdugni ezt a csajszit. Én így vagyok kódolva. Természetesen nem inzultálok senkit,ez csak az agy játéka..!
2020. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem a dugás jut az eszembe rögtön. Milyen lehet az érintése a kiszemelt és tetsző testrésznek! (szép mellek,jó popsi vagy mini szoknya alatt a combok érintése)
2020. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még szép! Volt olyan lány, aki bejött az üzletbe ahol épp dolgoztam és annyira de annyira jó feneke volt ruhán keresztül is, hogy elhatároztam, szexelnünk kell. Kezdeményeztem és egész rövid idő alatt sikerült ágyba vinnem..
2020. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9# és aztán mi lett belôle? Dobtad?
2020. máj. 18. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!