Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába van nagy szerszám,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába van nagy szerszám, bárki pillanatok alatt elmegy és elélvez?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezen segíteni, hogy tovább birja a férfi? Hogyan lehetne 2-3 menetett végig tolni egyhuzamban?


Na nem ilyen segítségre és néző közönségre gondoltam mint a videóban:

[link]


Hiába van neki nagy a csődör is hamar elment. Hogyan lehet ezen segíteni, hogy a férfinek ne ilyen rövid ideig tartson?



2020. máj. 18. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagy van de változó mikor meddig bírom. Nagyon sok mindentől függ!
2020. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

WTF, azért ahogy leöntötték szegény kancát a végén :( Rideg.


Az, hogy mennyit bírod, független a péniszed méretétől. Gyakorlás, önkontroll. Vannak technikák a neten, guglizz rá. Ha képes vagy hamar újabb menetre, akkor verd ki gyorsan mielőtt a csajjal találkozol, és akkor hátha jobban megy.

2020. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A #2-es jól írja független a mérettől hogy ki meddig "bírja". Sőt hogy még jobbat mondjak, a szex minősége sem ettől függ.

Önkontroll, lecsapolod előtte stb. - egyébként meg nem gond ha hamar elsülsz, ha utána tudod folytatni és a partnered is a csúcsra viszed.

2020. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek magának kell megtanulnia, nem fog tudni segíteni benne senki. Igen, van aki úgy szokta hogy kicsapja előtte, de az sem jó mindenkinek. Én például egylövetű vagyok, de azzal elvagyok akár egész éjszaka.
2020. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem ez sosem okozott gondot. Elèg szerencsès alkat vagyok e tekintetben. Inkàbb ez adottsàg. Van hogy elèg hamar elmegyek,mondjuk ez a lànytol is függ mennyire jól szopik pèldàul,de èn szinte nèhäny perces szünettel újra kőkemènyen ällok. Ès mèg harmadik menetet is tudok ha muszäj,de ältaläban ennyi elèg szokott lenni.
2020. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Normálisan az embernél is így kéne működjön, mint az állatoknál, megtermékenyíteni minél hamarabb, aztán helló, ez a lényeg. Csak a történelem során az ember ráment az élvezetekre.
2020. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!