Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is nyugodtabb a nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nyugodtabb a nap folyamán, ha a napot szexeléssel vagy önkielégítéssel kezdi?

Figyelt kérdés

Én sokkal kevésbé leszek ingerült.

F


2020. máj. 19. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nálam nincs összefüggés a kettő között. Jó az idegrendszerem, és ha reggel nem lesz szex vagy nem tudom kiverni, akkor lesz délután vagy este meló után. Ez inkább napi rutinod, és annak az elmaradása ami feszültséget okoz. Egy farokverés kihagyása biológiailag nem okozhat feszültséget. Ekkora mértékben nem növekszik meg a szexuális feszültség, hogy 8 óra alatt ideges legyél emiatt.
2020. máj. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nincs is időm reggel ilyenekre. Verni amúgy sem szoktam ,inkább szexelek a féleségemmel, de este.
2020. máj. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretem a reggeli szexet. Inkább délután vagy este.
2020. máj. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb a hangulatom ha orgazmussal indul a napom!

22L

2020. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Igen, egyértelműen! És buksi kutya is nyugodtabb, mióta kiherélték...
2020. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Jobban indul a nap, de nem azért mert ideges lennék, hanem mert jól esik :)
2020. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozitiv lokettel indul a nap, imadom :) 29/N
2020. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!