Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elrontottam vagy nem lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam vagy nem lett volna belőle semmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A lényeget írom, egy sráccal kavartunk, már korábbról ismertem, majd újra meg akart csókolni, itt mondtam neki, hogy nem szeretném, mert csak részegen kellek(ekkor még csak csók volt közöttünk). Mondta, hogy mivel tapasztalatlan vagyok, így nem tartaná jó ötletnek, ha komolyodna a dolog. Majd el hívtam beszélni erről, kicsit terelte a témát, de végül ismét elmondta azt, hogy nem akar komolyat és nem akar meg bántani. Meg is értettem, viszont utana újból egymás mellett kötöttünk ki, azt éreztem, hogy nekem is csak szórakozás, ezért csokoloztunk, nagyon vágytam rá. Majd el érkezett az a nap, mikor újra találkoztunk, el hülyéskedtünk, jól éreztük magunkat, végül szexeltünk. Most az van bennem, hogyha hagyom történni a dolgokat, és nem mondom az elején, hogy mit akarok, akkor lehet másképpen alakul(mert azóta csak kínos közöttünk a helyzet). Előtte, még, amikor köszönt is közvetlenebb volt, most meg rám sem néz, le süti a szemét, biztos, hogy zavarban van, elhiszem, mert, olyan helyzet ez, meg abban a tudatban van, hogy huh en szerelmes vagyok belé szerintem. Igen, eléggé vonzódom hozzá, meg szeretném, ha lenne közöttünk még valami, lehet lesz, de az, ami az elején volt, mielőtt mondtan neki, hogy többet akarok, már nincs meg. Lehet nem erről van szó, lehet, hogy tényleg csak annyi, hogy zavarban van, de előtte annyival jobb volt. Az viszont jó, hogy tisztáztuk az elején a dolgokat, még is magamat hibáztatom sokszor emiatt. Ezzel el szúrtam? Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

nem szurtad el szerintem, en mindig is az oszinteseg hive voltam. Mint irtad

"Az viszont jó, hogy tisztáztuk az elején a dolgokat" szerintem ez igy oke.

ha szeretne toled valamit akkor lepne, nem hiszem hogy te szurtad el.

2020. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés kicsit furi lett, úgy akartam fel tenni, hogy ezzel elrontottam vagy alapból így alakult volna? Tudom, nem lát ebbe bele úgy az ember, de ha van hasonló tapasztalatotok, hátha tudtok ebben segíteni.
2020. máj. 19. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor ennek így kellett lennie
2020. máj. 19. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem a srácot. Ha esetleg felvetnéd a srácnak a barátság extrákkal dolgot, amennyiben Neked is megfelel, lehet megnyugodna és nyitna feléd. Látszik nem a komoly dologra megy, de ha együtt lennétek többször lehet megváltozna benne valami. Persze ezt nem tudom, mert nem ismerem. Neked sem akarok rosszat, hogy könnyen kaphatónak gondoljon. De egy kötetlen kapcsolatba még nem rokkan bele a világ és ki tudja hogy alakultok majd...
2020. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hangzik rosszul, gondoltam rá, de ezek után nem vagyok benne biztos, hogy bele menne, mert nagyon hajtja, hogy én többet érzek, köszi a választ!

De lehet, hogy bedobom ezt, ha úgy alakul, mert vágyom rá.

2020. máj. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!