Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavar ha a pasi nem bírja sokáig az ágyban?

Figyelt kérdés

..nyilván máshogy kielégít de a farkától sosem elégülnél ki.


Emiatt mi kb. 3havonta szexelünk 1x. Hiába mondtam segítsen nyújtani az időt nem teszi..


2020. máj. 19. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy mennyi a nem sokáig. Ha 3 lökés, akkor lehet nehezen viselném.

Attól hogy valaki nem 1 óráig bírja, az egyáltalán nem zavar. Szeretném ugyanúgy és ha kis időt kér a szexben, akkor tiszteletben tartom.

(Számomra a 3 havi szex lenne nagyon kevés)

2020. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamennyire zavaró, azért 10 perc legyen meg. Egymás utáni menetnél lehet jobban bírnád. A volt barátommal az 1.menet 5 perc, 2. menet 10 perc, 3. menet 15-20 perc is :)
2020. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Három havonta 1x..? Te jó ég.. Én már befalcoltam volna. Minden nap kellene!
2020. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez osszeferhetetlen. Aktusra vagyom, ujjazas egyebek, nekem olyan, mintha leszbiznek vagy maszturbalnek.

A vad csokot, olelest azt nagyon szeretem, de behatolas, aktus nalam a szex.

2020. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát sajna szinte amint beteszem elmegyek..


Kértem hogy segítsen nyújtani az időt..de sokszor bejön fürdéskor és gyorsan kiveri hiába szólok hogy álljon le..


Régebben a 2.menet 15perc volt de mostanság már csak kb.5perc lett

2020. máj. 19. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kell megállok többször "pihenni" , addig nem megyek el sose amég a partnerem el nem élvez. Nálam ez alap , de sajnos sok férfi csak saját élvezetét részesíti előnyben és nem figyel arra hogy a partnere is jól járjon.
2020. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem vered ki előtte akkor? Akár kétszer is ha ennyire gyorsan végzel.
2020. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem az illuzió romboló nameg létezik spontán szex is..
2020. máj. 19. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy szex közben engedjen pár másodpercig pihenni mielőtt elsül a lőcs , vagy gondolj valami másra közben hogy ne legyen akkor izgalom. Nekem ez bejött.
2020. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg állj meg pihenni közben is akár, nálunk ez mindig beválik.
2020. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!