Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha én még nem szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha én még nem szeretnék levetkőzni meztelenre, nem engedem odanyúlni, szóval lassabban szeretném?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ez az első párkapcsolatom és sosem voltam még férfival korábban, így mindent most élek át először. A korom miatt azt szokták gondolni az emberek, hogy már rég nem vagyok szűz vagy, ha az is vagyok, akkor is biztos minél hamarabb túl szeretnék már lenni rajta és mindent gyorsan ki szeretnék próbálni. Ez részben igaz, mert nyilván kíváncsi vagyok és kívánom a párom, de nekem szükségem van az időre és fokozatosságra. Például az első csók is csak hetek után történt, holott a párom már az első egy-két randin kezdeményezni próbálta. Ugyanez van a szex terén is. Én szeretnék lassabban haladni, először csak simogatni egymást ruhában, max. alányúlni, összebújni, dörgölőzni stb., szóval pettingelni és majd lassan áttérni a szexre. Viszont a barátom mindig egyből vetkőztetne vagy nyúlna a bugyimba, húzza le stb., amit én nem szeretnék. Erőltetni nem erőlteti, megérti és tiszteletben is tartja, amit mondok. Csak látom rajta, hogy neki ez annyira nem tetszik és ettől én is kicsit gázul érzem magam, hogy most felnőttként tényleg nem engedem benyúlni a bugyimba, ruhában ülök az ölében stb., mint valami kislány.
2020. máj. 19. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha nektek nem baj, akkor nem


de mint írtad a párod többre vágyik így nagyon nem vagytok egy szinten, ha türelmes annyira, hogy kivárja, akkor eltud sülni jól a dolog, de ha türelmetlen, akkor rosszul...


a ti dolgotok, ez a saját véleményem, hogy én pl tuti nem kezdenék ilyen lánnyal, én már futottam ilyen "felesleges" köröket (az én esetemben nem érte meg, szűz is maradt és nagyon éretlen is volt)

2020. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem gáz. Ha neked ez a tempó jön be, akkor így csinálod. De megmondhatod neki is, hogy nem szeretnéd elhamarkodni a dolgot.

Csak egy példa; a mostani párommal több, mint fél évig nem volt szex, pedig egyikünknek sem ez az első kapcsolata. (Kicsit hosszú sztori) Persze, volt petting, ide-oda nyúltunk, de nem volt kimondottan szex sokáig. :)

2020. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Valóban kislányosan viselkedsz.

Én is úgy vagyok vele, hogy csináljuk, vagy ne csináljuk, nincs olyan, hogy kicsit szexelünk...

2020. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy kislányos, de nincs is több tapasztalatom, mint egy kislánynak... Ő az első férfi, aki hozzámért vagy vele csókolóztam először. Annyi, hogy a korom alapján nem itt kellene tartanom, de hát ezzel meg nem tudok mit csinálni.
2020. máj. 19. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Ezt ne bánd, hogy 21 évesen szűz vagy. Ez van 🤷🏻‍♀️ De e miatt tényleg semmiképp se akarj csak úgy átesni a dolgon :)

Szerintem egy normális pasi képes türelmes lenni

2020. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha mind a ketten kívánjátok egymást nem értem miért várni mindenre heteket. Nem azt mondom, hogy rögtön az ágyban kell végződnie az első randinak, de 21 évesen azért azt sem tartom jó ötletnek, hogy több hét alatt jutottatok csak el az első csókig.
2020. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben Te döntesz! Ha nem érzed magad lelkileg stabilnak ahhoz hogy szintet lépj,ne tedd. A fiú ha eddig várt egy kis türelemmel lehet még. A petting jó irány,így van lehetőség megismerni a másik testét,és legalább a srác is kap belőled valamit. Azért ne várasd sokáig.
2020. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom nekem fura. Én is túl vagyok a 20-on és szűz és lány. Persze nem kapásból szexel indítanék, de a nagyon lassú tempó nekem fura lenne. Picit olyan mintha nem állnál készen vagy gátlásaid lennének. Meg kell ismerni a másikat, ez tény, de azért nem túlzottan lassan...
2020. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem harminc eves koromig csok se volt, de ha visszaemlekszem a vagyaimra, szerintem 16 eves korom elott pofara estem volna, ha jarhattam volna a szerelmeimmel, viszont utana mar vagyakoztam a testisegre. Ennyi ido alatt en magam nem birtam volna ki nokent szex nelkul.

Viszont pontosan ezert vartam, mert aki nem vonzott szexualisan, azzal nem kezdtem csak szimpatia alapjan.

2020. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem baj, de nem is mi vagyunk a párod, nem nekünk kell szeressünk, nem nekünk kell türelmesnek lennünk - hanem a párodnak. Ha te ezt a tempót szeretnéd akkor jelezd a párodnak, ha elfogadja jó, ha nem fogadja el akkor engedjétek el egymást és ki-ki menjen saját útjára.
2020. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!