Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az szexi vagy undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az szexi vagy undorító, ha a hasamra engedem a spermámat? Mindig teleélvezem a hasam :D

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én egyiknek se mondanám. Szexinek semmiképp nem szexi, de most valahova kell engedni, ha neked speciál az jön be akkor miért ne?
2020. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Oda engeded ahova jól esik.
2020. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egészségedre
2020. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
En mindig bele verem valami talkaba, de ritkan a hasamra is szoktam. Par honapja az utobbi volt, fellottem egeszen a nyakamig es a legnagyobb meglepetesemre eleg izgato volt, ahogy ereztem a forro nedut a nyakam, mellkasom korul.
2020. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szexinek nem mondanám, de szerintem jó. Azért, mert így nem azon stresszelsz, hogy hova menjen a sperma, hanem kiélvezed, amennyire csak tudod. Lehet, utána nagyobb meló, mert le kell zuhanyozni, de legalább teljesen átadtad magad az érzésnek.
2020. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyiknek sem mondanám én sem. Ha mondjuk látnék egy ilyen képet arról a pasiról, aki bejön, akkor lehet, hogy szexi lenne, de inkább a tudat miatt, hogy épp most csinálta...
2020. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szexi, ha lemosod utana. Amit eleg taszitonak tartok, mikor ruhaba, torolkozobe megy. Oke, hogy mosogep, de miert kelljen igy mosni papirzsepi helyett. Amit meg a veceben illene lehuzni.
2020. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem szőrös, és kockás akkor igen szexi 😋

Talán még le is nyalogatnám ☺️

2020. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lapos és kockás hasam van :) Köszi a válaszokat :)
2020. máj. 19. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarlak kiábrándítani de a nőket totál nem érdekli ki hogy veri ki magának...
2020. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!