Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fordult már elő veletek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek hogy egy nyilvános helyen felált nektek és ezt egy közelben lévő lány észrevette? Mi volt a reakció? 20f

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél már gyerek...
2020. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Persze, akkor a falloszom, hogy ennyire észrevehető legyen... Na meg a másik vége, a nők nem stírölik a férfiak farkát.
2020. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos volt ilyen tinikoromban, szerintem zavarban éreztem magam, a nők meg letojták, max. azt gondolták hogy mit mutogatja ez a kis pöts itt magát.
2020. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már előfordult hogy mellettem ülve a padon fel állt a pasinak a farka
2020. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a nők nem stírölik, de ha egy pasinak feláll, azt észreveszik!

Én már voltam így, egy srácnak totál felállt miközben dumáltunk, zsebre tette a kezét és próbálta eldugni, én meg úgy csináltam, mintha nem látnám. Elég ciki szitu volt.

2020. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vonaton utaztam és egy fiatal pár ült velem szemben. Spontán merevedésem volt és hiába próbáltam takarni, elég nyilvánvaló volt, ők meg utána nem nagyon szóltak hozzám. Inkább kellemetlen volt az egész mindenkinek.
2020. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!