Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők szerintetek is szexibb, ha egy férfi fecske alsót hord? Fiúk/férfiak, van még köztetek olyan, aki fecskét hord?

Figyelt kérdés

Akár strandra is.


Egy lány, aki imádja, ha kidomborodik a partnere csomagja.



2020. máj. 20. 08:41
A kérdező szavazást indított:
Fecskét hordok
A fecske gáz
48 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ahhoz fecske, hogy kidomborodjon a csomag. Én pl ezért nem szeretem a fecskét, számomra nagyon kényelmetlen, eléggé el vagyok engedve oda lent, lankadtan is és fecskéből én pl rendszeresen kilógtam..
2020. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Biztosan kisebb méretet vettél, mint amekkora kellett volna.

Normál helyzetben el kellene férned benned, legyen akármekkora a csomagod.

2020. máj. 20. 08:47
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
A fecske nem gáz, csak azért mert most épp a boxer, a hosszabb szárú alsó a divat. Én is fecskét hordok, nincs benne semmi rossz és gáz. Akinek a másik fajta jön be, hordja egészséggel!
2020. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
A fecske ultragáz!
2020. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Utálom egy pasin a fecskét 21N
2020. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Boxert hordok

20F

2020. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
🤢🤤🤢
2020. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Fecskét hordok. Mint alsónemű, különösen nyári melegben előnyös, hogy nincs rajtam plusz egy réteg rövidnadrág. Hogy ne szorítson, direkt nagyobb méretet veszek, mint a többi ruhából. Mint fürdőgatya, szálkásabb férfiaknak szerintem jól áll. Na meg tényleg jóleső érzés, hogy domborodik a csomag. Barátnőmet is nagyon izgatja.

Szóval röviden: igen, és így érezzük jól magunkat.

29F

2020. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
A testhezálló boxerben is ki tud dudorodni a csomag. Valamikor hordtam, most már boxert hordok.
2020. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy. Olyat hord,amilyet akar. L
2020. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!