Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok az egyedüli aki fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyedüli aki fél a fekete hajú nőktől?

Figyelt kérdés

Szépnek szépek és vannak kis aranyosak köztük, de valahogy nagyon maffiás, olaszosak is vannak közöttük, főleg ha tetkósak és még kondiznak meg magasak is.


Valahogy ha én egy "bűnöző nőre" gondolok akkor a fekete hajszín jön be elsőnek. Sőt instán tegnap láttam egyet airsoftos pisztollyal feszíteni instán meg BMW-je is van. Szexi igen de attól félelmetes is. Ti hogy gondoljátok?


Egy volt osztálytársam is fekete hajú lány volt, na ő aki a kivétel közé tartozik és végképp nem maffiás, hanem kis cuki törékeny szóval tudom vannak ilyenek nem kell letámadni.



Szőkéket és barnákat nemtudom félelmetesnek látni. Na jó esetleg ha egy cigány csaj szőkére festeti magát, de eredeti hajszínről beszélek most meg fehér bőrű nőkről.



2020. máj. 21. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Jó hülye vagy
2020. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én kifejezetten szeretem a fekete hajú lányokat, de ha nem festik a hajukat, főleg azt bírom ha nyáron a napfény felmelegíti a hajukat.
2020. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Elég erős komplexusok bújnak meg a tudatalattidban ha félsz a fekete hajú nőktől. Semmi félelmetes nincs bennük, a hajszínnek (bizony még a szőke sem, hiába van annyi szőkenős vicc) nem sok köze van a személyiséghez. Sőt van akinek kimondottan jól áll a fekete haj.
2020. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút egyet értek hogy a hajszín nem függ össze az intelligenciával, néha már ha szőke hajú lányokkal beszélgetek az az érzésem hogy félnek intelligensen megnyilatkozni.
2020. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha felmerült benned a kérdés, akkor biztos hogy a Földön élő 8 milliárd ember közül más is van így ezzel. Szóval tuti nem vagy egyedül ezzel.
2020. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Dehat igy erzel, ez van. Amig nem a szerelmed var feketere festve, le lehet igy elni egy eletet.

Amugy fekete haju, vakitoan feher boru nokent en azt tudom, hogy semmilyen skatulya nem illik ram, bejottem ennek is, meg annak is. De mondjuk, hogy boszorkanyos, abban van valami. Viszont mas fekete hajuak meg nem.

2020. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 manly ***** válasza:
88%
Érdekes jelenség ez. Én kifejezetten szeretem a hosszú fekete hajúakat.
2020. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát félhetsz is, mert mind boszorkány és elvarázsol, nem tetszik nekik az arcod. ;)
2020. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Én is félek tőlük,ronda boszorkányok.
2020. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 manly ***** válasza:
100%
De jó lenne időnként ilyen boszi...hosszú fekete hajjal.
2020. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!