Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy fiúnál/férfinél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiúnál/férfinél a hónalj vagy a fanszőrzet borotválása/nyírása a fontosabb számotokra?

Figyelt kérdés
Vagy jobb ha mindkettőt rövidíti/borotválja?

2020. máj. 22. 08:12
A kérdező szavazást indított:
Fanszőrzetet nyírja
Hónaljszőrét nyírja
Ne nyírja egyiket se.
Mindkét helyen rövidítse/borotválja.
64 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Egyik se fontos

20L

2020. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
A fanszőr az nem zavar, sőt van hogy kifejezetten tetszik, de a hónaljszőrtől a hideg is kiráz.
2020. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretem ha borotválja, inkább csak trimmelje le és azt is csak odalent. Engem attól ráz ki a hideg ha a férfinek csupasz a hónalja :D Egy férfi legyen szőrös... a hónalja, a karja, a lába, és csajok ugye nem csak én vagyok kész attól, amikor a köldökétől egészen az ágyékáig vezet a szőrzet?? Komolyan szerintem annál nincs szexibb :))
2020. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lent csak annyi hogy ne legyem dzsungel.

Hónaljnál alpvetően a szőrtelent preferálom de sokaknak szőrös es ha nem igénytelenül nagy igazából nem feltétlen zavar. Csak emiatt nem dobnék senkit.

2020. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki szavazott vagy válaszolt. Személy szerint én férfiként csak lent nyírom le rövidre. Hónaljamon hagyom, nem annyira őserdő ott, a higiénia (fürdés, dezodor) meg alap. És ahogy látom a szavazáson, a lenti karbantartás, ami inkább számít. :)
2020. máj. 22. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3-assal teljesen egyetértek, plusz nekem egy kis mellszőr is iszonyatosan be tud jönni
2020. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő lényegtelen, érdektelen számomra. Úgy csinálja, ahogy neki jó, egy a lényeg, tiszta legyen.
2020. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én szőrtelenítek kb mindenhol, barátnőmnek tetszik

F

2020. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vágja rövidre, nincs orál...
2020. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8-as: Mondjuk nekem felsőtestemen alig nő, így más területen fel sem merül nálam a szőrtelenítés.

9-es: Ezt a női szempontot abszolút megértem. :) Ezen kívül saját magamnak is kényelmesebb, ha nem dzsungel van lent.

2020. máj. 24. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!