Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erényöv hordás? Megéri a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényöv hordás? Megéri a szenvedést?

Figyelt kérdés

barátnőmmel kipróbálnánk mert sok jót olvastunk róla

de egyszerűen borzasztóan zavar h egyáltalán nem tudok benne aludni, meg hát sokszor napközben is nagyon kényelmetlen. érdemes még egy kicsit próbálkozni, hátha megszokom? vagy amúgy nem is olyan nagy szám mint mondják?

amúgy szexuális téren izgalmas meg minden, de nem tudom hosszútávon elviselhető-e.



2020. máj. 22. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mapi használatra van tervezve , azért érzed kényelmetlennek.
2020. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az erényöv lényege a korlátozás, a kontroll átengedése nem a kényelem. Tanács: ha hosszabb ideig hordod akkor használj alá babahintőport.
2020. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy két hét alatt meg fogod szokni, ne aggódj. Nekem, ha egy hónapig vagy még tovább viselem, már az a fura, ha nincs rajtam, szinte már kívánom is visszavenni, de amikor először próbáltam, szinte megőrültem. :) Arra azért figyelj, hogy alap ernyedt állapotban ne legyen feszítő, fájó érzés, mert akkor a méret nem stimmel.
2020. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!