Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nehezen tudom berakni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen tudom berakni a baratnomnek mert annyira szuk.(reszletek lejjebb). Mi lehetne a megoldas?

Figyelt kérdés

Szexnel alig tudom berakni a baratnomnek, mert nagyon szuk. A problemat noveli az is hogy nagyon nehezen nedvesedik. Sokszor negyed oraig vagy 20 percig is ujjazom es nyalom, akkor kozepesen nedves, de amint abbahagyom es huznam fel az ovszert, nagyon hamar ujra szaraz lesz es persze alig tudom berakni neki ez a 2 dolog miatt (szuk es nem eleg nedves). Az egesz folyamat vegere persze mar az en farkam is lelankad es ez igy eleg kudarcos. Ez mar tobbszor elofordult.


Jart valaki hasonlo cipoben? Mi lehet a megoldas? Szeretem ot meg minden es probalok a helyzeten urra lenni minel inkabb de ezek miatt mar sajnos az egyuttletek is ritkultak, es mintha kicsit mind a ketten magunkban latnank a hibat.

Mi lenne megoldas?

22f



2020. máj. 23. 00:03
 1/6 Csicuki ***** válasza:
95%
Ha ez a probléma használjatok síkosítót csak beszéljétek meg így könnyebb lehet ha eddig nem próbáltátok ki
2020. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy alapból nem túl nedvesedő típus.

Ilyenkor síkosító a legjobb megoldás szerintem

De beszélgess vele erről, hogy szerinte hogyan lehetne jobb stb.

Én is szűk vagyok, de a megfelelő partnerrel szerintem ez nem probléma


19/L

2020. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Mint írták: használjatok (vízbázisú) sikosítót.


Ez egy csodás téma felvetni, de érdemes lenne megtudakolni, hogy a lánynak korábban (más pasikkal) is volt-e hasonló problémája. Létezik olyan, hogy a pina beszűkül (vaginizmus) bár nem egyről a kettőre..

2020. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld hogy az egész testét csókolod, simogatod, mert ha csak a punciját ujjazod meg ilyenek, attól nem lesz nedvesebb.
2020. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Éreztesd vele, hogy nem baj, ha nem sikerül. Ne feltétlenül legyen a szex a cél, csak simán élvezzétek egymás társaságát.

Nekem is volt ilyen problémám, és nem is tudtam élvezni az előjátékot sem, mert már előre féltem attól, hogy megint nem fog sikerülni. Aztán egyszer eltört a mécses párom előtt, amikor már sokadszorra nem jött össze. Ő akkor megnyugtatott, hogy nem zavarja, vár ameddig szeretném, felesleges ennyire rágörcsölnöm. Másnap reggel sikerült és nem is fájt annyira, mint a korábbi próbálkozásoknál.

2020. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megoldás a síkositó. 1-2 ezer forint bármilyen drogériában vagy hipermarketekben.
2020. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!