Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezeljem ha ilyen a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ha ilyen a párom?

Figyelt kérdés

Rettentő eltérőek a szexuális igényeink mostanában.


Neki a heti egy alkalom elég lenne, én napi egyszer-kétszer igénylem, néha ritkábban.


Sosem kezdeményez, nem húz magához, nem ölel át, ha én nem lendülök akcióba, nem lenne semmi.


Nem mutatja ki hogy jó-e neki, fapofával csinálja végig jóformán az egészet.


Utána egyből nyúl a mobilja után és elkezd facebookozni.


Mindez nagyon zavar, mert én mindent beleadok a szexben, ő pedig teljesen semleges.


Másfél éve vagyunk együtt, én 21/L, ő 22/F.


Nektek is volt ilyen párotok? Megoldotta végül valami a problémát?


2020. máj. 23. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem aszexuális. Ha nem akarod megcsalni, keress mást.
2020. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Haha az egész generációd ilyen lesz...
2020. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Üdv a szép új világban!
2020. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy a mostani helyzet (karantén, vírus, felborult életvitel stb) stresszeli, emiatt nem tud ellazulni, erre koncentrálni. Mindenképp ülj le vele beszélgetni, próbáld visszahozni az intimitást a kapcsolatba (itt nem a szexre gondolok, hanem a "körítésre")

pl.: masszírozd meg, simogasd, fürödj/zuhanyozz vele és mosd meg a hátát, csinálj neki meglepetést vacsit, vegyél fel valami szexi fehérneműt, ilyenek.


Az én barátom is valahogy így volt a dolgokkal április közepétől, engem nagyon zavart. Leültem vele beszélgetni, elmondta hogy nagyon fáradt, úgy érzi nem tudja kipihenni magát, nincs lehetősége kikapcsolódni és szórakozni, ezért nem tud úgy állni az élethez, mint eddig. Egyébként együtt élünk.

Én pedig szépen lassan visszacsempésztem a romantikát a kapcsolatunkba, megpróbáltam neki mindenben segíteni, hogy annyi terhet vegyek le a válláról, amennyit tudok, és minél többet tudjon pihenni. 3 hét kemény munkája volt, de minden visszaállt a régi kerékvágásba.


A LÉNYEG A KOMMUNIKÁCIÓ, nagyon fontos beszélgetni, hogy tudd mi van a fejében, miről mit gondol és hogy érzi magát.

2020. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Keress magadnak egy pasit!
2020. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Próbálkozok a fent említett dolgokkal, de hasztalan.

Naponta 10-11 órákat dolgozik önszántából, baromi jól keres, de nem pihen egy napot sem ha nem muszáj, ám erről hiába beszéltem vele, szerinte nem értem meg hogy fontos a munka. Szóval ez pl okozhatja a problémát, de nem hajlandó rajta változtatni.


Nem aszexuális.

2020. máj. 23. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Ja, napi 10-11 óra munka után csoda, ha nem alvással tölti a maradék 13-14 órát:D

A workaholic, azaz munkamánia, egy életstílus, függőség. És mint minden függőség, elég káros. Javaslom tuszkold el pszichológushoz. Work-life balance, ezt a legtöbb modern munkahely szajkózza.


Ha nem hajlandó ezen változtatni... hát... nemtom...

Ha már följebb szídták a mostani generációt, hadd osszak meg egy történetet az előző generációról:

Az én apám is ennyit dolgozott. Este, amikor vacsorázott, néha láttam, de mivel csak a munka volt számára, igazából másról nem is nagyon tudott beszélni. Úgyhogy számomra az első férfi-minta 13 évesen a gimnáziumi franciatanárom volt. Szép régi világ pfff... És gondolom nem kell mondaom, anyámat se tette és teszi boldoggá.

2020. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Hiába mondjuk neked, nem fog megváltozni. tehát vagy keresel magadnak egy élettelibb pasit, vagy törődj bele ebbe. te döntesz.
2020. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
A legjobb az lenne, ha otthagynád. Millió számra vannak a világban szenvedélyesebb srácok.
2020. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én a szexhez sosem voltam fáradt, adni kapni szerettem. 😀

Az biztos, kettesben töltött fürdő + masszazs az egekbe röpítené, vacsora utána , desszertnek egy jó du...ás.

Szerintem egy próbát megér, ha nem ugorj ra, pezsgő besegít ha kell.

2020. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!