Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki félt az első szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki félt az első szextől?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és borzalmasan parázok!! Nagyon szűk vagyok, ha megpróbálom bedugni az ujjam, az is alig megy be. El se tudom képzelni mi lesz ha egy farok fog oda bemenni. Amúgy is nagyon idegenkedek a gondolattól, hogy egy pasi belém dugja a micsodáját... Ez nyilván mindenki szerint gáz, de ez van. Amúgy 19 leszek nem sokára, nem kell azzal jönni, hogy ha majd nagy leszek, kívánni fogom. Nem kívánom.

2020. máj. 23. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Nagyon féltem, de kellemes volt!
Nagyon féltem, és nagyon fájdalmas volt!
Nem féltem, és nem is fájt!
Nem féltem, de fájdalmas volt!
Annyira jó volt, hogy orgazmusom is volt elsőre!
59 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen lány vagyok, és lányok válaszának örülnék!

Köszönöm.

2020. máj. 23. 15:36
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Lehet azt úgy is hogy ne fájjon! Szeretnéd? 😉
2020. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell egyből szexelni. Először legyen petting, orál aztán ha úgy érzitek maga az aktus is jöhet.

Én szüzességem elvesztése előtt már pettingeltem és oráloztam az akkori barátommal így nem féltem annyira, csak egy kicsit izgultam. Nekem fájdalmas volt, de mindenkinek más.

2020. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
2-es te lány vagy? Lányok válaszát várja a kérdező. Ekkora egy taplót mint te. Elég szánalmas alak vagy, hogy itt ismerkedsz, ráadásul így, mert sehol nem jön neked össze egy nő. Mégis mit gondolsz, hogy majd tolonganak az ilyen őstulkokért, mint te?
2020. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
92%

Barátnőm ugyan ebben a szituba volt, meg a mini tampon se ment fel neki.

Ő neki úgy sikerült, hogy ujjazta a barátja, elsőnek 1 újjal, aztán 2-vel.

Mikor már elég nedves volt, stb..Megpróbálták, lassan kezdték mondta is hogy kellemetlen volt, de ahogy megszokta nagyon élvezte, nyílván ha fáj az normális, de ha picit bírod akkor utána élvezni fogod! Hidd el sokkal jobb egy szűk hüvely mint egy nagyobb ://

2020. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem fájt, bár kicsit kellemetlen volt. Szépen, óvatosan, sok előjátékkal induljatok neki.
2020. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha elég előjáték van, akkor tágul a hüvelyed magától is, nedvesedsz, könnyebben becsúszik a srác, előtte ujjal tud tágítani. Használhattok síkosítót is, ha óvszerrel védekeztek akkor mindenképp víz bázisút! Van belőle ízesített változat is, előjátékhoz hasznos, mert finom az íze.


Ne parázz, lazulj el, és nem lesz baj :)


Nekem is kicsit kellemetlen volt az első, sőt, igazából csak a 3. után kezdtem igazán élvezni a dolgot, de azóta nagyon.

2020. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem féltem, viszont fájt, lelkileg.

Sajnos dagi volt...

2020. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon féltem. Elsősorban attól, hogy valamelyikünk nem fogja élvezni.

Hidd el, ha van előtte petting és előjáték, akkor máris könnyebb és el is lazulsz, ami szintén rásegít a dologra.

Nálunk a "rendes" szex előtt nem volt orál egyikünk részéről se, de lehet az majd jó lenne, ha nálatok majd lenne, mert legalább jobban megismeritek egymást ilyen helyzetben is, és nem egyből a mély vízbe ugortok.

Ha (vagyis inkább csak) olyan sráccal csinálod, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, és mindketten figyeltek a másik kényelmére, akkor nincs mitől tartani. Lehet az első nem lesz a legjobb, de idővel ráéreztek a másikra.

Majd eljön az ideje a megfelelő partnerrel, addig ne görcsölj rajta. Csak akkor és azzal csinálj bármit, akivel tényleg szeretnél és érzelmileg is készen állsz rá.

Ó, és védekezzetek. Ne kezdj olyan sráccal, aki nem hajlandó rá.

20/L

2020. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Tudtam hogy fájni fog, de a fájdalommal együtt is akartam.

Fájt is rendesen, nagyon durván véreztem. Ezzel együtt örültem, hogy túl vagyok rajta :)

2020. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!