Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki félt az első szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki félt az első szextől?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és borzalmasan parázok!! Nagyon szűk vagyok, ha megpróbálom bedugni az ujjam, az is alig megy be. El se tudom képzelni mi lesz ha egy farok fog oda bemenni. Amúgy is nagyon idegenkedek a gondolattól, hogy egy pasi belém dugja a micsodáját... Ez nyilván mindenki szerint gáz, de ez van. Amúgy 19 leszek nem sokára, nem kell azzal jönni, hogy ha majd nagy leszek, kívánni fogom. Nem kívánom.

2020. máj. 23. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fájt. Kellemetlen és feszítő érzés volt, de nem fájdalom és ez az érzés megmaradt kb a 10. alkalomig. Sőt a mai napig van néha, ha több mint 2 hónapig nem szexelek. És már a legelején is vágytam rá.


Fontos hogy legyen hosszú előjáték, hogy ellazulj, de még fontosabb, hogy az első aktus előtt felfedezzétek egymás testét. Petting, esetleg orál oda-vissza.

Ha elég nedves leszel és eléggé felizgulsz, akkor nem fog nagyon fájni. De ha nem is nedvesedsz nagyon, viszont felizgultál és elengedted magad eléggé, akkor nem ciki síkosítót használni.


Ami a legfontosabb hogy óvszerrel és ahhoz csak vízbázisú síkosítót.

2020. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem féltem, mert alaposan készültünk rá, már régóta volt petting, orál, ujjazás stb, tudtuk mi esik jól a másiknak. Neked is így javaslom.
2020. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Én még szűz vagyok...
2020. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Félni nem féltem , inkább izgultam
2020. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy kicsit féltem, inkább nagyon izgatott voltam. Kicsit fájt, mert szűk voltam, de utána isteni jó érzés volt 😊
2020. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nemcsak felsz, hanem egyaltalan nem kivanod, akkor nincs itt az ido erre. Nem tudom, van-e, volt-e baratod. En sokkal kesobb vesztettem el, addigra mar nem feltem, nem idegenkedtem, hanem akartam. Nem elveztem egy darabig, de akartam.

Az, hogy nagyon szuk vagy, biztos, hogy az izgalom hianya, gorcsosseg. A szuzhartya is rugalmas, es ha egyszer vegleg atjarhato, utana a huvely konnyen tagul behatolasra.

Szerintem neked nem valo csak szex miatt elvesziteni, hanem valakivel ha jarsz, es fokozatosan kozelebb akarsz kerulni hozza.

2020. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!