Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én nem találom vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem találom vonzónak azt ha teljesen kopasz a puncim akkor szinte lehetetlen h a jövőben olyan pasim legyen aki szereti szőrősebben?

Figyelt kérdés
Nem tartom vonzónak és kényelmetlen is. Inkább gyerekesnek látom. Persze itt magamra gondolok csak. Nem tetszik és úgy gondolom hagyom inkább. Persze nem őserdő méretűre. 23/N

2020. máj. 24. 02:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

milyen fazont szeretsz?


amúgy sokaknak bejön a fazonra nyírt, szőrös is

2020. máj. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó pasinál ez nem szempont és sokaknak be is jön, ha szőrös.
2020. máj. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el még milyen legyen pontosan. Elsődleges szempont az lenne h ne viszkedjen majd. És vonzónak találjam.
2020. máj. 24. 02:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz olyan, aki az öszkèpet nèzi benned. Ès hogy te jól erezd magad, nem viszkető puncival 🙂😉
2020. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam hogy sok nő nincs megelégedve a puncija kinézetével, talán Te is így vagy ezzel. Minket férfiakat nemigen lehet eltántorítani ezzel, persze lényeges hogy kié az a punci :) Amúgy, részemről nagyon is rendben van a szőrös. Érettebb és nőiesebb hatást kelt.
2020. máj. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

45 éves nőként azt gondolom h első körben a magad kényelme kellene h szempont legyen, vagyis úgy hordod a fanszőrzeted ahogy neked a legjobb


ha a pasinak nem tetszik akkor így járt, max te sem kritizálod azt ahogy ö hordja

2020. máj. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan meghagyhatod, nem azért kell hogy szeressenek mert csupasz vagy szőrös. A lényeg hogy te jól érezd magad a bőrődben. Én szeretem a szőrös puncit pl. . 35 f
2020. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

A kopasz punci egy divat. Majd elmúlik. (Nekem nem fontos szempont, nem azért mondom.)

Csodás érzés egy tükörsimát simogatni, de nem kevésbé csodás érzés a selymes fűben vagy akár dzsungelben barangolni.

Megjegyzem, a kopasz punci csak addig fincsi, amíg nem borostás... És ha hibamentesen borotvált, ha nincsenek borostás hatású elhagyások. A legtöbb csupasz punci hívő csaj itt bukik el.

Ráadásul sokak bőre nem is bírja a borotválást, csúnyán kipattogzik, márpedig az elég lelombozó.

Ha viszont szőrösre hagyod, akkor érdemes rendszeresen eltávolítani a laza szálakat.

2020. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sok pasinak bejön, ha fazonra van nyirva a ször.
2020. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem a dzsungel indít be a legjobban (és szerencsére nincs okom panaszra).

29F

2020. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!