Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom, hogy a pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a pasinak áll a répája?

Figyelt kérdés

Fiúk ti mit csináltok, hogy ne vegyék észre pl.utcán,metróban stb.

Hogyan takarjátok el?

Vannak jelei amik észrevehetők és a lányok észre tudnak venni?



2020. máj. 24. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát valamennyire átlátni a nadrágon, na ilyenkor vagy magam elé rakok valamit, vagy a hasamnál levő zsebembe rakom a kezem, néha a farmerba


szerencsére jól tudok kontrollálni ezt a dolgot és főleg csak a vizuális ingerek indítanak be, de néha van olyan beszélgetés ami eléggé felhúz

szóval ha olyan lánnyal beszélek általában előre szólok, hogy nyugisabb legyen a hangulat amikor szállok, vagy sétálok


de pl az irodában megesett már, hogy teázás előtt húztak fel, na ilyenkor zsebre rakom a kezem és úgy állok, hogy ne annyira legyen látható

2020. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában vagy inkább ülök amíg le nem lankad, vagy ha beszélgetek valakivel és állok akkor a kabát takarja. Vagy ha meg menni kell de áll, akkor meg "fáj a hasam" és előrébb dőlök.
2020. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én is a zsebembe teszem a kezem es akkor eleg nehéz észrevenni. Vagy van egy "ősi módszer" aminek a lényege hogy beteszem a boxerem derékrészébe és az visszafogja.

Vagy ha van valami a kezemben szimplan csak eléteszem. Esetleg ha zipzáros melegítőfelső van rajtam akkor azt eléhajtom

F

2020. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A végét a térdem alatt hozzá szoktam kötni a lábszáramhoz egy szíjjal.
2020. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!