Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szúrok el? Én tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szúrok el? Én tényleg igyekszem, de valahogyan nem megy! Lehet neki ez nem fontos?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt! A szex nem igazán jó, nekem 3 partnerem volt előtte, ebből egy komoly kapcsolat, neki egy szexkapcsolata volt pár alkalommal. Nem tudok a nyalástól elmenni vele (pedig amúgy nagyon durva élvezetet ad, mert hüvelyim életemben egyszer volt) én próbálnék ezen javítani, csomó ötletem volt, hogy előtte csinálom magamnak, hogy óvatosan irányítom a fejét, hogy ne a szex része legyen csak külön nyalás és az élvezet legyen a cél. Persze én napi szinten leszopom, mert ezzel örömet okozok neki. De valahogy ő neki ez nem ekkora gond, mindenre azt mondja nem kell, és tuti az a baj hogy az exem farka nagyobb volt, és ezért nem is tetszik nekem ő, pedig ez nem igaz. Egy idő után megunja és mikor már egyre jobban kezdeném élvezni abba hagyja. Próbáltam elmondani hogy szeretem, de nem hallgat rám. Veletek volt már ilyen (mind két nézőpont érdekel)? Meg tudtátok oldani? Hogyan? Előre is köszönöm! 22N

2020. máj. 24. 18:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
lehet elfárad, esetleg ha kézzel folytatná?
2020. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja h az exed farka nagyobb ?
2020. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudja hogy mekkora farka van az exednek?:DD

Amúgy fiatal, tapasztalatlan, nem figyelmes veled.. ha elmondod mi a jó és direkt nem csinálja akkor valószínűleg ennek itt a vége. Ha nem hajlandó neked örömet okozni akkor minek vagy vele..

2020. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem akartam elmondani neki, de társaságban ivósjátékoztunk és ott tudta meg!
2020. máj. 24. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Gratula, ez itt a vége a kapcsolatodnak.
2020. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőled elvárja, hogy örömet okozz neki, de ő lusta ugyanezt megtenni neked. Ha van egy kis eszed, 1 percig nem maradsz vele tovább.
2020. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lusta, és megszokta hogy te minden nap leszopod, viszont ő elfárad... Párszor fáradj el te is, miközben ő majdnem a csúcsra jut és akkor legközelebb talán nem hagyja abba akkor, amikor neked egyre jobb.


A nők orgazmusa összetettebb mint a férfiaké és a hüvelyi orgazmus nagyon ritka, nem várhatja el hogy 2 lökéstől elélvezz. Ha nem változtat akkor én a helyedben ott hagynám, nem lenne kedvem olyan kapcsolatban lenni, ahol a párom nem tud kielégíteni és meg sem próbálja.

2020. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kaksizik rá magasról, hogy neked jó-e.


Ez tutira jobb nem lesz csak rosszabb. Akarsz így élni?

2020. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ivósozzatok még, az való nektek.
2020. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen játékokat játszotok mindketten éretlenek lehettek, akiknek a szexualitás a legfontosabb egy kapcsolatban. Szerelmes vagy belé? Ő szerelmes beléd? Vagy csak azért vagytok együtt, mert "miért is ne, nem néz ki rosszul és van kivel szexelni"? Mennyit tudtok egymásról a bulikon, ivós játékokon kívül? Sokat beszélgettek, egy hullámhosszon vagytok? Ha nem, szerintem kár erőlködni, van, hogy két ember nem illik össze és kész.
2020. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!