Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az hogyha sikerül az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogyha sikerül az orgazmus együttlétnél, sokkal jobban kezdek ragaszkodni a pasihoz? L

Figyelt kérdés
Ezért sem tudok őszintén örülni az orgazmusomnak 😔

2020. máj. 25. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez természetes, hogy aki örömöt okoz Neked, ahhoz ösztönösen ragaszkodsz. Én is így lennék egy csajjal, épp ezért nehéz pl. szeretővel lenni, mert előjöhetnek az érzelmek.
2020. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Van az a kifejezés, hogy szerelmesre dugták, rád illik.
2020. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Át érzem a problémád. Ez nálunk pasiknál is így működik ám sokunknál,nálam is. Ez az emberi génekbe van kódolva,aki gyönyört és boldogságot ad,ahhoz ragaszkodni kezdünk. Ez alap estben így van rendjén. Ne légy szomorú ez miatt. Ezért fontos olyan társat találni,aki tud nekünk orgazmust adni,mert ez már egy nagyon jó alapot szolgáltat a tovább lépéshez.
2020. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Hmm, azért ne értékeld túl a testi élvezetet. Megfelelő odafigyeléssel bárki eljuttat orgazmusig.


Az természetes, hogy olyan emberhez nem ragaszkodsz, aki erre nem képes, mert nem figyel oda rád kellőképpen.


F

2020. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
A nők többsége ilyen (ebben is különböznek a férfiaktól), akit a férfi jól megdug, orgazmust okoz neki, egy hullámhosszon vannak a szexben ahhoz nagyon vonzódni, ragaszkodni fog a nő (néha már nem normálisan is).
2020. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nálunk, férfiaknál is elég gyakori ez a jelenség.
2020. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez logikus. Hiszen jó dolgokat kötsz hozzá onnantól.Nem csak azt, hogy veszekedett veled amiért leégett a kaja amit adtál neki. Hanem az is, hogy akkorát élveztél hogy belefáradtál.
2020. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el, ez sok emberrel így van :/ többek közt velem is... képzelheted mennyire meg tudja nehezíteni az életet :(


20/F

2020. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Van az a mondás, hogy az igazán jó szex az az, amitől a nő három napig szerelemes lesz. Nem véletlen született meg ez :D

(Amúgy azért, mert a szerelem egy hormonális folyamat és a nőkben a szextől az ehhez megfelelő hormonok szabadulnak fel. Férfiaknál kisebb arányban van így.)

2020. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Értem már 3 szexmentes nap után miért szeret kevésbé a párom 😂😂
2020. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!