Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként hány éves korig érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hány éves korig érdemes várni a szüzesség elvesztésével az "igazira"?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól érdemes meggondolni, hogy inkább egyéjszakásban veszítse el valaki a szüzességét?

2020. máj. 26. 09:58
A kérdező szavazást indított:
19-20
21-22
23-24
25-30
30+
77 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

ez nem kor függő, de azért 20 alatt nem annyira kellene ilyenbe csak úgy belemennie

viszont ha valaki betegesen fél, hogy egyedül marad és hasonlók, vagy ez akkora teher, akkor keressen fel szakembert

2020. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Addig várj, míg meg nem találod!

19L

2020. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Az "igazi" egy elég nagy butaság. Amikor lesz egy megfelelő partner, akiben megbízol és figyel rád, akkor lépj. Egyéjszakás nagyon veszélyes, mert fiúkkal ellentétben, nálad ez fájdalmas is lehet. Akár hosszú időre szexuális traumát okozhat.
2020. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Nincs életkorhoz kötve, viszont figyelmedbe ajánlanám a mondást miszerint amíg az igazira várunk, addig az esélyesekkel is jól érezhetjük magunkat :)

Magyarán, ne a szőke herceget várd fehér lovon, hanem fogadd el annak is a közeledését aki épp' gyalog jön (ez nem jelenti azt, hogy fűvel-fával dugjál minden második bokorban, de nem is kell túlzott elvárásokat támasztani - óvszert viszont használj).

2020. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Olyan érdekes az ilyen... Pl 16 évesen udvarol egy lánynak egy srác hónapokig aztán jártak de mégsem mert vigyáz a szüzességére.

Aztán 18 évesen járt egy sráccal 3 hónapig de semmi ,mert a igazira vár.

Majd 20 évesen már annyira kiéhezett, hogy az első jött mentnek oda dobja magát.

Vagyis az első 2 srác 3 havi kedvessége és kapcsolati energiája semmit se ér a fent említett alkalmi srác aki csak jókor van jó helyen.

Milyen igazságod, nem?

Szerintem aki 18+osként is szűz, az sokszor jár így. És azt hiszem nagyon önzőek és túl sokra tartják magukat.

2020. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

16 és 18 évesen én se adtam magam 3 hónap után. 18 évesen adtam oda annak, akit szerettem fél év kapcsolat után. Akkor vágytam rá és éreztem magam késznek. Semmi megvetendő nincs abban, ha valaki nem érzi elég komolynak a kapcsolatot ahhoz, hogy lefeküdjön vele. Ha pedig 20 évesen mégis fűvel fával megteszi az szégyen mert a saját elveinek mond ellent.


A lényeg, hogy egy éjszakásba sose menj bele szűzként. Fiúktól tudom hogy egy egy éjszakással sokkal durvábban bánnak mint akit szeretnek. Ott nem fontos a másik élvezete csak önző érdekek vezérlik. És nem én találtam ki. Mindig is több fiú barátom volt mint lány és sokszor beszélték ki velem az ilyesmit. Nincs baj azzal sem ha csak egy éjszaka, de gondold át hogy mivel jár és csak akkor, ha valóban ezt akarod. Szüzesség kapcsán viszont kapcsolatot építs előbb. Olyannal tedd meg akit szeretsz és tudod hogy vigyázni fog rád, különben egy életre meghatározó negatív élmény lesz.

2020. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Addig várj amíg csak akarsz. Felesleges egyéjszakásba beleugrani csak ezért. Nem nyersz vele semmit.
2020. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

5. vagyok megint.

6. Nem túl elnéző egy kicsit ez így? Valami olyasmi, hogy csinálj amit akarsz, semmi sem gond.

Mondjuk ez eleve fura, hogy miért nem tud valaki kötődni annyira hogy oda adja magát. Míg mások 14 évesen is érezték ezt a köteléket.

2020. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Addig érdemes várni vele, amíg meg nem találod az igazit. A szüzesség elvesztése nagy dolog és örökre emlékezni fogsz rá, szóval NE add oda semmilyen egyéjszakázósnak!!!
2020. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves vagyok és még várom az igazit.


Lehet hülyeség és gyerekes tündérmese, de csak úgy nem tudnék lefeküdni senkivel.

2020. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!