Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szóltok, ha egy nő nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, ha egy nő nem szőrteleníti magát sehol (lábát, hónalját se), miközben igen szőrős típus?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akivel megvan a kölcsönös szimpátia, de valamiért nem hajlandó szőrteleníteni magát, még kérésre sem. Nekem viszont ez nem tetszik, sőt, eléggé taszító. Pedig ezt leszámítva jól kijövünk. Mit tennétek a helyemben?

2020. máj. 26. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, ő pedig nem hajlandó, akkor kapufa.

El kell köszönni egymástól.

Miért nem szőrtelenít?

2020. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor mégsincs meg a szimpátia annyira, hogy ebből több is legyen

1 próbát megért, nem passzoltok, ennyi

2020. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem kezdenek vagy nem folytatnam vele. Legalabb ha mwgkerdezne, mi a baj, mwgmondhatnam. Nem ertem. Ez valami feminista akcio, vagy te akkor diszkriminalsz, ha nem fogadod el? Nagyon sajnalom, ugyanakkor miert nem jott ra, hogy nem oke igy.
2020. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ha ez taszít, akkor mégsem tetszik neked annyira

ez a kapcsolat eleve esélytelen

2020. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha "lent" természetesre hagyja és épp' csak bikinivonalig vágja azt elfogadnám, nem ez a legfontosabb egy párkapcsolatban (meg az ágyban sem - függetlenül attól hogy amúgy személy szerint a fazont szeretem).

Ha viszont lábon, hason stb. is hasonló őserdő lenne... - akkor nem kellene gondolkoznom mert nem lenne vonzó mint nő.

2020. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfiak akiknek bejönnek a szőrös nők. Ha téged ez taszít ő pedig nem akar ezen változtatni nem fogtok vonzódni egymáshoz. Ha kapcsolatban maradtok és te nem rakod meg akkor másnál keresi egy idő után a gyönyört. Ha szereted érdemes lenne megoróbálni egymáshoz közelíteni
2020. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem a csaj taszít, hanem a szőr. :-(

Ruhában ismeri meg az ember, hetekig randiztunk, majd kicsomagolás után, olyan a lába, mint egy pasinak :-(

2020. máj. 26. 14:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Láttad már meztelenül? Lehet meglátod úgy és oda leszel érte
2020. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Nőként soha nem értettem meg, az ilyen igénytelenséget! Bele lehet kombinálni a feminizmust, de annak ehhez semmi köze. Ennyi erőből mosakodni sem kell, mert az természetesebb, közelebb állunk úgy a majmokhoz.

Keress másik nőt, aki megfelel az igényeidnek! Én sem kezdek olyan férfival, aki nem felel meg az elvárásaimnak. Őket meghagyom másnak.

2020. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Irigyellek! Engem nagyon beindítanak a szőrös nők. :D Egyébként próbáljatok erről beszélni, hátha van valami középút. Ha nem hajlandó engedni és téged ez zavar, akkor sajnos tényleg jobb lenne nem erőltetni. Viszont megismétlem, irigyellek :D 26F
2020. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!