Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti ha mondjuk éppen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha mondjuk éppen a párotokat kényesztetitek bárhogy, akkor nem zavar ha ő nem fejezi ki hogy élvezi?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt olyan hogy ne fejezték volna ki valamivel.
2020. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De
2020. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy egy felnyögés, vagy ahogy picir íve feszül a teste, vagy a szeme, az arca elég árulkodó. Teljesen nem lehet feküdni mint egy fadarab. Ha pedig mégis így fekszik hogy tényleg semmit sem venni észre, akkor az elég lelombozó.
2020. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak mert látni a fején, hogy nem közömbös, de úgy semmi hang vagy mozzanat nincs és ez elég rossz. Nem tudom hogy annyira rosszul csinálom vagy mi van. Mondta hogy nagyon jó érzés, de valahogy akkor is lelomboz hogy nincs úgy kifejezve.
2020. máj. 26. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz lenne nem állna a lompos. Ő ilyen, csendesebb, nem nyögős típus. Van ilyen. Ezt neked kell megszokni, hogy nem fogja ennél jobban kimutatni.
2020. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mondom, hogy játsszon rá, de azért a higgadt, egyenletes levegővétel + resting bitch face fura lenne, azt hinném, hogy valamit rosszul csinálok.
2020. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,megértelek,bár én férfi vagyok,de nagyon le lombozó mikor nem kap valaki visszajelzést. Szerencsére én még így nem jártam lányokkal,de teljesen jogosnak érzem a hiányérzeted ez ügyben.
2020. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom ad visszajelzèst, de fura lenne ha csendben lenne
2020. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Látjátok feleim ezért fontos hogy kimutassátok a partnernek hogy ha nektek jó, adjatok pozitív visszajelzéseket, ez erősíti a kötődést is és a másiknak is szüksége van rá, na meg izgató is.

Szóval elő hangokkal, ne úgy csináljátok mint egy 100 évvel ezelőtti néma filmben. Nincs a szexben, az élvezetben, ha élvezed semmi szégyellnivaló, sőt!

2020. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért jobb, ha kimutatja. Izgatóbb is.
2020. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!